Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Planeta 51 | Planet 51 | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 20.11.2009
CZ premiéra: 14.01.2010
režie: Jorge Blanco, Javier Abad
hrají: Dwayne Johnson, Jessica Biel, Justin Long, Seann William Scott

Planeta 51: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Přejedenost animáky se zdá být rok od roku markantnější, to je naprosto bez debat. Láskyplná poselství plná hřejivých rodinných hodnot zabalená do nějakého toho příběhu o monstrech, robotech, dopravních prostředcích atp. se valí do kin s frekvencí, s níž si zadají prakticky jenom romantické komedie. Planeta se 51 ale po delší době zdá být poměrně sympatická a nevtíravá. Neohromuje vizuální nádherou, nestrhává na sebe pozornost bizarní jinakostí. Za dobrým nápadem a původní premisou se prostě a jednoduše skrývá řada našlapaných fórů a frků, které baví a s přihlédnutím k jejich kadenci trailer prostě „jede“ celou dobu. Klasická otázka, která sužuje lidstvo od počátku věků (ano, je to ta „kdo je tady za aliena?“ :) je rozvinuta do nevídaných rozměrů a skýtá prostor pro spoustu zábavných momentů, které prostě nejsou v podobných filmech samozřejmostí (dodnes můžeme vzpomínat na Vesmírné opičáky jako pregnantní ilustraci toho, jak to taky všechno může dopadnout). Zkrátka je to trochu „jinej levl“ oscilující někde mezi pěknou trojkou a slabší čtyřkou, což je v současné konkurenci vizitka poměrně slušná.

Planeta 51: Teaser
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

I kdyby to nebylo už stokrát napsáno, po Invazi a Dni, kdy se zastavila Země si musel každý všimnout, že Hollywood oprášil paranoiu 50. let minulého století. Doba holt není příliš vlídná. Naštěstí tu jsou animáky, které si z takového trendu můžou dělat legraci (a je úplně jedno, jestli shodou náhod nebo plánovitě). Tentokrát se invaze z vesmíru nebojí úhledně oblečení Američané, co na předměstí žijí své krásné klidné životy. Bojí se zelení pidimužíci. Zelení pidimužíci, co na předměstí žijí své krásné klidné životy, grilují, smějí se s dětmi a šlechtí si své domácí mazlíčky. Zrátka pravý americký sen. Pak ale přijde kosmonaut a veškerou idylku rozdupe. Není to k zbláznění? Je. Svěží námět bohužel schytal podprůměrné technické zpracování, jež vás během krátké garden-party pošle tak o pět let zpátky v čase, na světelné roky od současného Pixaru. V teaseru navíc zbylo místo jen na vatu a jednu citaci Vesmírné odysey, proto si dovolím tenhle projekt - původně tak nadějný - veřejně pokárat. Od traileru čekám nápravu.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace