Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Piráti | The Pirates! Band of Misfits | 2011
csfd  imdb  
US premiéra: 30.03.2012
CZ premiéra: 26.04.2012
režie: Peter Lord, Jeff Nevitt
hrají: Hugh Grant, David Tennant, Imelda Staunton, Martin Freeman, Jeremy Piven

Piráti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A máme tu další učebnicový příklad toho, jak britská látka stagnuje v amerických rukách. Ne že by byla zámořská upoutávka Aardmanovských Pirátů nějak otřesná. To vůbec. Vytažení ozkoušených hudebních podkresů, rocku a těch "modernějších" fórů ale hraje až příliš očividně na první signální. Materiál pořád vypadá víc než slibně. V šablonovitém traileru, v němž každý větší vtip znamená obligátní nataženou zastávku, ale nepůsobí zdaleka tak peckoidně, jako tomu bylo v evropských upoutávkách. Ty sršely nápady a energií. Tady ale všechno jede tak nějak na volnoběh, což mě nutí sáhnout jen ke třem hvězdám. I přes výborné nové scény a celkovou bezproblémovost téhle dvouminutky tu totiž máme jasně nejslabší pirátské lákadlo.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Piráti: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jack Sparrow je záležitostí minulé dekády. V kurzu je plastelína. Sice nejspíš nevydělá ani desetinu toho, co Bruckheimerův dobrodružný biják, ale určitě bude hravější, víc svěží, přinese víc otravných zvířat a nabídne hlubší ponor do duše bukanýra. Prostě psychologická studie bergmanovských rozměrů.... zabalená ovšem v řízné dávce aardmanovské zábavnosti. Nový trailer sice není tak úderný jako předchozí spoty, avizuje ale stále neokoukaný animák, který by měl pirátství o třídu vylepšit reputaci. Většina situací je navíc tak zajímavě rozehraná, že sllušně vychovaný divák prostě musí chtít vidět jejich důstojné završení na plátně. Nejen proto fajnovka. 

 

Piráti: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Přišel vám teaser na aardmanovské Piráty jako dost nabušená záležitost? Tak to se připravte, že vám modelínový mistři dnes vykouzlí na tváři další široký úsměv. První americkou upoutávku totiž následuje mezinárodní, ve které letí veškeré trailerové konvence oknem. Žádné velké rozjíždění, velké vysvětlování nebo velká gradace. Jen jedna obří písničková smršť, která se zastaví u každého prvku filmu a pak vám ještě vysvětlí, proč máte už teď chuť jít si koupit lístek. Je to celkem originální, tak akorát dlouhé, hlavně ale zatraceně zábavné. V době, kdy se upoutávky zas tak často neoddalují od zajetých konvencí, zkrátka velmi příjemné pokoukání, jehož kvality se snad promítnou i do celého filmu. Kdy že ho uvidíme? Na začátku příštího dubna? Herdek, za to by se měl někdo projít po prkně!

Piráti: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Jestli stejně jako já patříte do kategorie lidí, kteří po čtvrtém celovečerním extempore Jacka Sparrowa už nemohou piráty ani cítit, potřebujete koňskou dávku protilátek, abyste případný další výlet na moře přežili. A světe div se, Aardmani přicházejí jako na zavolanou. S jednoduchým názvem, ještě jednodušší premisou, ale charakteristickým humorem a hromadou hlíny, z níž lze vykouzlit záběry tak epické, že z toho musí Bruckheimerovi přecházet zrak. Dialogy se vozí po klasických pirátských klišé, ale stylem a atmosférou má tahle pecka blíž herní sérii Monkey Island než k Deppovským skečům. Macatý teaser připomíná spíš trailer a dozvíte se z něj všechno, co potřebujete vědět. Vzhledem k tomu, že do premiéry zbývá skoro devět měsíců, je trochu nefér podstrčit nám takhle nadupanou ukázku. Kdo to má vydržet?

HD link vede na HD stream na Appleu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace