Piraňa 3D | Piranha 3-D | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 20.08.2010
CZ premiéra: 07.10.2010
režie: Alexandre Aja
hrají: Elisabeth Shue, Adam Scott, Ving Rhames, Richard Dreyfuss, Eli Roth

Piraňa 3D: Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

U všech skotů! Doktor Brown přicestoval časem do roku 2010, aby se utkal s haldou digitálních piraní! Je milé vidět Christophera Lloyda zase na scéně, bohužel si ale pro svůj malý comeback nevybral zrovna film, ve kterém by měl nějak zazářit. V Ajově rybím masakru bude totiž hrát zhruba osmé housle, přičemž je třeba myslet na to, že nás čeká "jen" hororové béčko jako řemen. To znamená plno modelingových teenagerů na porážku, spousta situací, které si žánroví harcovníci domyslí už z půl vteřiny stopáže, a k tomu jeden velký vodní vír, nad jehož existencí zatím můžeme jen kroutit hlavou. To je ale dobře, protože se do celkem vyladěného traileru skrývání nějakého toho překvápka hodí. Nechává tím filmu alespoň jeden trumf v rukávu, a když si připočtete jeho správně kousavou střihovou skladbu, je to na zbytečný 3D remake relativně slušná tříhvězdičková vizitka. Jde samozřejmě i o to, nakolik jste kompatibilní s tím, že se v zeleném traileru nedočkáte nějakých větších zvěrstev, maličko to ale vynahrazuje alespoň Ving Rhames, který se podle všeho pustí do boje se šmejdem z hlubin opravdu důkladně. A to je to, co se bude počítat, jelikož z Piranha 3D jiné ambice asi opravdu nevylovíme.

Piraňa 3D: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Teaser vyšel konečně oficiálně, takže stahujeme riplou verzi a aktualizujeme popisek: Piraně mají problémy. Původně naplánovaná nezávazná jarní jednohubka, která měla cákat krev po divácích s 3D brýlemi na nose, posunula svoji premiéru o několik měsíců, a to za doprovodu spekulací, že se stereoskopický formát nakonec konat nebude (není prý moc peněz už na samotné triky, natož na prostorová kouzla). Zní to šíleně, zvlášť když se podíváte na trailer, kde máte jen vrtící se buchty v bikinách, Eliho Rotha s čapkou prodejce párků v rohlíku, podivné akční sekvence a spoustu digitálních rybiček, které zásadně plavou vstříc očím diváků. V ploché verzi by kousavé potvůrky asi neměly šanci, a to i přes zvěsti, že půjde o jeden z nejbrutálnějších hollywoodských počinů posledních let… a nad talentovaným Alexandrem Ajou by se dost možná zavřela voda, anebo by se definitivně přemístil do škatulky „hollywoodský rutinér“, jemuž nedělá problém vydělávat šeky na zbytečnostech z ranku Zrcadel. Co z všech těch spekulací vyplývá? Asi to, že tenhle průměrný teaser v plné 3D kvalitě u nás možná nikdy neuvidíme... a že letošní léto pořád nevypadá příliš vábně.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace