Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pánský klub | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 02.06.2022
režie: Matěj Balcar
hrají: Jiří Mádl, Kristýna Hrušínská, Boleslav Polívka, Milan Šteindler, Zdeněk Žák

Pánský klub: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Staří a škaredí muži (plus Jirka Mádl) slintají nad mladými a krásnými ženami, celé to vypadá levně a ve filmu hraje mnoho známých tváří. Víc vážně vědět nepotřebujete. Víte, mě nijak nepohoršuje, že lidé slyší na přízemní zábavu, která v Divadle Na Jezerce plnila pokladny tak dlouho, až se „musel“ natočit film. Umění má mnoho podob a laciná buranská řachanda mezi ně vždy patřila. Ale skoro bych se přimlouval, aby se někdo chytl za nos a uvědomil si, že ve většině civilizovaného světa už fakt není nějakej pátek cool dělat podobně šovinistický humor, a méně náročné diváky je možné přilákat i jinak. Nechci jenom kritizovat, takže bych tu měl řešení. Pojďme s dobou a natočme české Jackass. Nadrženého Šteindlera by mohla do koulí kousnout Kobra královská, Polívka by na své farmě klidně mohl zkusit podojit koně a Mádla bych vystřelil kanónem do Mácháče.

 

Pánský klub: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Já bych fakt někdy chtěl být u toho, jak tvůrci podobných filmů přistupují ke své práci. To si fakt myslí, že scéna, jak někomu spadne mezi nohy vajgl, on si polije rozkrok a pak vypadá, že se pomočil, bude zrovna v jejich podání zásadně vtipnější než stokrát před tím? A nebo že blábolení o tom, že chlapi by si chtěli štrejchnout s jinou, ale stará kvůli tomu prudí, bude v jejich snímku působit svěže a novátorsky?  A že když si Jiří Mádl vezme brýle, ve kterých vypadá jako dement, bude to legrační? Já fakt nechci moc. A od traileru na českou romantickou komedii, jejichž tvůrci si u nás pod tímhle žánrem často představují něco úplně jiného než já, nechci skoro nic. Ale tohle je fakt málo. Ošklivě vypadající film s dobrými herci, co ze sebe dělají debily, s okoukanými fóry a fakt divným závěrečným asivtipem fakt nestačí. Jediné, co tu chybí, je poprcávající Langoš. Na druhou stranu dostanete Milana Šteindlera předvádějícího kopulační pohyby v cyklistickém dresu, takže co z toho.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace