Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Paint | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.04.2023
CZ premiéra: nestanovena
režie: Brit McAdams
hrají: Owen Wilson, Stephen Root, Wendi McLendon-Covey, Ciara Renée, Lusia Strus

Paint: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ale jo, stále to vypadá na poměrně sympatickou retro komedii, v níž mi Owen Wilson sedí do role osobitého umělce čím dál víc. Ano, filmový Bob Ross se sice nakonec jmenuje Carl Nargle, inspirace ikonickým malířem, jehož znají díky virálním videím asi úplně všichni, je ale pořád naprosto evidentní. S novými záběry a přibývající dramatickou linkou se pak zdá, že Wilson bude v pohodě zvládat jak vděčné humorné momenty, jež mu jsou ušity na míru, tak vážnější pasáže s kariérní krizí. Traileru sice chybí větší tah na branku, hlavní herecká hvězda ovšem upoutávku utáhne bez menších problémů a materiál má stále hezký retro feeling. Zda z toho dokáží tvůrci vyždímat správně osobitou dramedy, jež bude fungovat v obou rovinách, je sice stále otázkou, už jen kvůli Wilsonovi bude však tento kousek stát za pokus.

Paint: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Legendární Bob Ross se stal i u nás legendárním díky internetu a sympaticky vyhuleným videím o tom, jak se dá malovat krajinka i krásné zelené stromy. Co nezvládli sběratelé milého bizáru, to dokončil Deadpool, který se od parodování zasněného kudrnáče odrazil v rámci propagace svého celovečerního zářezu. A po Ryanu Reynoldsovi dílo dokončí Owen Wilson - na jednu stranu ideální volba pro nadsazený životopis (čeká nás podobný styl jako u Radcliffeova životopisu Ala Yankovice?), na druhou prostě cpe do látky automaticky tu fratpackovskou rozjuchanost, takže je otázka, jestli i vážnější polohy mají šanci zafungovat. Teaser je každopádně fajn a o lovení filmu rozhodnou nejspíš hlavně první ohlasy. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace