Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Pád Londýna | London Has Fallen | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.03.2016
CZ premiéra: 07.04.2016
režie: Babak Najafi
hrají: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Melissa Leo, Angela Bassett

Pád Londýna: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Pád Bílého domu byl hit. Ale ne úplně proto, že by vydělal velké prachy, ale do značné míry kvůli tomu, že stál málo. A bohužel to je vidět i na Pádu Londýna. Triky by chtěly dodělat. Hodně. Na druhou stranu je evidentní, že tvůrci i s novým režisérem ví, v čem byla síla prvního filmu, takže i tentokrát se můžeme těšit na béčkovou akci ve stylu Smrtonosné pasti (minule jednička, teď spíš trojka), Gerarda Butlera v naštvaném módu a spoustu střílení a ničení evropských památek. Vlastně to celkem šlape i přes fakt, že Morgan Freeman je tentokrát spíš unavený než charismatický, ovšem na to, aby fungovaly jeho patriotické projevy, to pořád ještě stačí. Trailer je někde mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale vzhledem k nedostatku béčkových stříleček v kinech tam tu čtvrtou klidně napálím.  

Pád Londýna: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tenhle sequel se od originálu neodtáhne. Padl Bílej dům, padne i Londýn. Bílý dům teda zas tolik nepadl, ale to Londýn asi taky tak úplně nepadne... Přijde Gerard Butler a bude bránit metropoli před ozbrojenými šmejdy. Vůkol budou poletovat káry, bouchat baráky, vlastenci lamentovat. No a všechno to bude na dost problematické technické úrovni, pokud jde tedy o kvalitu digitálních efektů. Rozpočet se zjevně zas tak nenavyšoval, protože ty odtajněné explozivní výjevy jsou nad hranicí finačních možností, pokud by měl prezentovaný materiál vypadat cameronovsky dokonale. O to tu ale nejde - hlavně aby to bylo zase akční, zábavné a z mozečků hezky chlejstala krev.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace