Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Oppenheimer | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 21.07.2023
CZ premiéra: 20.07.2023
režie: Christopher Nolan
hrají: Cillian Murphy, Emily Blunt, Robert Downey Jr., Matt Damon, Rami Malek

Oppenheimer: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Z dosavadních ukázek za mě asi nejlepší. Šikula Nolan tady totiž konečně vytahuje některé ze svých tradičních trumfů, jako jsou výstavní dialogy či monology, skvostnou kameru a do toho samozřejmě plno praktických efektů a kulis, u kterých prostě víte, že si s tím filmaři dali obří práci a neponechali to jen na levném CGI, natož náhodě. Kampaň na Oppenheimera tak konečně začíná šlapat na plyn, což už bylo podle mého názoru potřeba, protože v letní nabídce zatím strůjce atomové bomby příliš nevyčníval a možná je to jen mojí bublinou, ale většina lidí, co znám, se na to těší hlavně proto, že Nolan. Takže si nedovedu představit, jaké povědomí o tom asi budou mít obyčejní diváci. Kdyby se nicméně podařilo v nějakém budoucím traileru ještě trochu přitlačit na pilu, nezlobil bych se. Filmu věřím, snad to bude návrat k dobám Počátku a Temného rytíře, protože i když pro mě byl Tenet událostí, kterou jsem si v kině vychutnal, co si budeme povídat, úplně mě to nesmetlo, jak u Nolana bývalo zvykem. Tak snad to tentokrát klapne.

Oppenheimer: Kinorip IMAX traileru


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Popisek a finální hodnocení budou až u plné kvality... 

Oppenheimer: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

To bude zase podívaná! Pro mě jako nekritického ctitele Interstellaru je tenhle trailer dokonalým nášupem. Cillian Murphy zase zírá do výhně, na rozdíl od Sunshine si ji ale spustí sám – a je zjevné, že když ji nasnímá kameramanský král Hoyte van Hoytema a řídí ho právě vizionář Nolan, bude se na co koukat. Koncepce traileru není nikterak novátorská z hlediska Nolanovy filmografie, zase sází na monolog jedné z postav (Murphyho hlas byste ani nepoznali nejspíš) a k tomu přihazuje fascinující záběry, jež i díky dokonalému sounddesignu vytváří perfektní vtahující koláž, v níž není těžké zase najít opulentní příslib pro oči, uši i srdce. Zkrátka… to bude zase podívaná!

Oppenheimer: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už jen nejhvězdnější myslitelné obsazení a třaskavé téma atomové bomby by nám zvládlo zježit chloupky po celém těle. Když ale víme, že za kamerou stojí Christopher Nolan, stále jeden z našich nejsledovanějších hollywoodských autorů, není důvod pochybovat o tom, že se blíží další velká filmová událost. A rozhodně ne jen suché životopisné drama, což nám koneckonců obratem připomene i atmosférický trailer, který si ujíždí na nolanovsky trademarkových hrátkách s časem a naplno teasuje na obrazově i zvukově opulentní aspekty finálního válečného řešení. Dalších hollywoodských hvězd zatím netřeba, protože jako dráždidlo to funguje perfektně - kýženou náladu navodí a očekávání ještě navýší během pár sekund. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace