O FILMU
Studio Ghibli v čele s Hayao Myazakim je fajn. Nestor japonského animovaného filmu vyprodukoval v roce 1991 oceňovaný animák, který se po 25 letech dočká americké premiéry. Proč takové haló? Protože hlavní hlas v americké verzi vyfasovala Daisy Ridley. To je ta herečka, do které jste se v nových Star Wars zamilovali a toužebně čekáte na její další film. Tak než se dočkáte, tak vezměte zavděk jejím nezaměnitelným hlasem v animovaném filmu. Jo, a prej je to vážně dobré...
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

