Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Nezlomný | Unbroken | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.12.2014
CZ premiéra: 05.02.2015
režie: Angelina Jolie
hrají: Domhnall Gleeson, Garrett Hedlund, Jack O'Connell, Alex Russell, John Magaro

Nezlomný: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Chápu, že je Zamperiniho příběh asi dost známý. Ale kvůli tomu snad není potřeba vykecat celý film ve všech trailerech! Ano, i napotřetí je to vymazlená střihačská práce, ve které všechny silné momenty fungují přesně tak, jak by měly. S množstvím odhaleného materiálu se ale úměrně snižuje potřeba navštívit kino a věnovat běžci, který skončil zajateckém táboře, 137 minut života. Tím neříkám, že si tenhle projekt nezaslouží pozornost a respekt. Jen mi nejde do hlavy, proč upoutávky nekončí třeba příchodem do tábora a místo toho kráčí ve šlépějích 12 let v řetězech. Napětí nula nula nic…

Nezlomný: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak jsme viděli celý film. Ale asi to kdovíjak nevadí. Aspoň se to před vstupem do kin vytřídí... Ne každý totiž bude chtít strávit dvě akademické a pekelně okázalé hodinky v přítomnosti takového válečného retra. Trailer je nicméně epesní, působivý, slibuje velkorysou hollywoodskou podívanou, velký příběh o nezlomnosti lidského srdce... ale taky patos a sporný režijní vklad. Angelina Jolie si díky Maleficent sice potvrdila svůj hvězdný status, jako režisérka ale zatím neukázala nic osobitého, nevyrukovala s odvážnou autorskou vizí. Což je škoda, protože opájet se jen seriózní variací na Forresta Gumpa, byť nádherně nasnímanou Rogerem Deakinsem, to asi úplně každý chtít nebude.

Nezlomný: Olympijský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Inu, mistr Deakins prostě umí. Druhý režijní pokus Angeliny Jolie si díky němu užívá luxusní obrazové složky, která biografii olympijského běžce Louise Zamperiniho rychle katapultuje mezi nejlépe vypadající filmy letošního roku. Tříminutová upoutávka je navíc střižená s takovým citem, že její efekt příliš netlumí ani všudypřítomný voice-over. A námět i podání vyloženě lákají do kina, kde to epickým zajateckým filmům odjakživa náramně slušelo. Unbroken tak má v sobě všechny ingredience na to, aby šlo o drásavou poctu dalšímu neskutečnému životu. Jednomu problému jsme se ale opět nevyhnuli. Jestliže jste doteď Zamperiniho příběh neznali a těšili se, co z neurčitého názvu Unbroken vypadne, máte před sebou spíš minidokument, který vám vylíčí prakticky celý životní příběh hlavního hrdiny. Ano, je to příliš tradiční trailerový fail na to, aby si zasloužil velké peskování. Přesto se ale bojím, abychom před sebou neměli dalších 12 let v řetězech, kdy si budete jen dvě hodiny odškrtávat všechno, co se musí stát. A pak půjdete domů opojení pár krásnými obrázky bez nějaké přidané hodnoty. Dokaž víc, Angie!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace