Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Nepřátelé | Hostiles | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 22.12.2017
CZ premiéra: nestanovena
režie: Scott Cooper
hrají: Christian Bale, Rosamund Pike, Ben Foster, Stephen Lang, Jesse Plemons

Nepřátelé: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zase můžeme jásat nad nasnímáním. Westerny jsou pro kameramany ideálním prostorem k vyřádění a Masanobu Takayanagi (Warrior, Terapie láskou) ho zjevně hodlá beze zbytku využít. Tím spíš ale budu zase tvrdit, že z toho materiálu šlo vyždímat šťavnatější trailer. Obrázky jsou totiž půvabné, herci přesvědčiví a chování jejich postav jaksepatří zarputilé, ale příběh se do té ukázky nepodařilo vměstnat úplně úderně a z látky tak stříká nejspíš mnohem menší dramatičnost, než jakou v sobě nese samotný film. Wes Studi je nicméně borec a Christian Bale jakbysmet, tak věřme, že je potkáme i v českých kinech. 

Nepřátelé: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, je to tam. Jako milovník westernů vítám každý film, v němž se borci v kloboucích řežou s indiány, a Hostiles mají přesně tohle nabídnout. Teaser spíš buduje atmosféru a naznačuje, než aby předvedl krvavé orgie. Všechno to ticho a koukání do dálky ale náramně funguje a sem tam si možná vzpomenete na pár klasik od Forda. Neříkám, že je Scott Cooper nějakou zárukou kvality - viděl jsem od něj dva filmy a vždycky průměr. Rozhodně se mi ale líbí nejen jeho ambice, ale i směr, jímž se konstantně ubírá. Hostiles by konečně mohli být opusem, který ho vykopne do první ligy. A vzhledem k účasti Balea vlastně doufám v trefu dvojnásob.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace