tak tenhle komentář na CSFD mě dostal - Nejlepší hudební film,co jsem kdy viděla.Úžasný tanec,který ohromí každého.Svět mladých hoperů vypráví o tom,jak se dva nejlepší kamarádi pohádají kvůli holce,ale tanec je spojí zase dohromady. - hlavně ta druhá věta
|
reagovat
|
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.