Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Nadějná mladá žena | Promising Young Woman | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.12.2020
CZ premiéra: 14.01.2021
režie: Emerald Fennell
hrají: Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Cancy Brown, Jennifer Coolidge

Nadějná mladá žena: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Hodně solidní práce. Promising Young Woman je jedním z těch malých nenápadných dramat, o němž by se ovšem mohlo po prosincové premiéře solidně mluvit. Naznačují tomu nejen velmi spokojené ohlasy a 92 % pozitivních recenzí na Rottenech, ale také správně tísnivý a trochu znepokojivý trailer. Ten je možná ke konci už trochu moc roztříštěný a pořád nevím, jestli se mi tenhle cover Britney Spears líbí. Sem se ale vlastně hezky hodí a pomáhá budování malinko psycho atmosféry. Materiál však půsbí velmi lákavě a vypadá to, že tady se bude s tématem zneužívání žen pracovat celkem neotřele a originálně. A Carey Mulligan v drsné roli mě baví o dost víc, než bych čekal. Projekt, jenž mě do teď míjel, ale ihned ho zanechávám ve svém hledáčku.

Nadějná mladá žena: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Carey Mulligan si nepostavila kariéru na svůdných mrchách, takže vás trailer Promising Young Woman asi dost překvapí. Z obyčejně znějícího "dramatu o pomstě" se totiž vyklubal jeden z nejzajímavějších #MeToo filmů posledních let, jenž má originální úhel pohledu a nemilosrdně tne do živého. Zatím se bojím hádat, jak dopadne výsledný produkt. Trailer je ale parádně sestříhaným (a ozvučeným!) lákadlem, jež by okamžitě mělo zaháčkovat spoustu lidí. Mix drsné každodenní reality a přepálené odezvy je tu podán jako svižná, šmrncovní a příkladně děsivá podívaná, u níž se naplno využívá každá scéna. Pevně tedy doufám, že střihač jen šikovně neklame, abych se nezačal těšit na něco, co bohužel reálně neexistuje.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace