Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
My Little Pony Film | My Little Pony: The Movie | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 06.10.2017
CZ premiéra: 12.10.2017
režie: Jayson Thiessen
hrají: Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Tara Strong, Ashleigh Ball, Andrea Libman

My Little Pony Film: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tohle je na mě asi moc ňuňu. Já celkem rozumím tomu, že když jsem jako prcek měl svoje období s Ninja želvami, neměli to rodiče snadné, ale tohle už fakt nejsem schopný pochopit a rozklíčovat. Prostě tam nevidím nic, co by se mi mělo líbit, respektive co by se mohlo líbit komukoliv krom osmiletých hardcore fanynek. Není ani tak problém v tom, že mi to celé připadá až příliš růžové a totálně nevkusné, chápu, že tohle se objektivně úplně posoudit nedá, ale to, co se v traileru hýbe, vypadá jak výblitek z nějakého dvacet let starého seriálu. Chtít za tohle v kině prachy hraničí skoro až s podvodem. Ti tvůrci přeci musí vidět, že vytvořili naprosto hnusnou a odpudivou věc, kterou ale malé holky milují a malé holky si jí vybrečí, protože když malé holky brečí, je to průšvih, a tak je na to rodiče vezmou. Sakra, jsem rád, že nemám děti a tohle nemusím absolvovat. Všem dospělákům, kteří na to budou muset do kina, přeju pevný nervy a snad poprvé v životě se vážně začínám obávat o Rimsyho zdraví...

Hvězdičku navíc dávám za celkem stylový nástup hlavní záporačky a za to, že existuje šance, že je to celé sofistikovaná legrace a já to nepochopil. 

My Little Pony Film: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Tady přestává veškerá legrace. Já vím, že nejsme cílovka, ale je třeba si uvědomit následující: Děti uvidí upoutávku na film v reklamní přestávce před Kouzelnou školkou s Michalem Nesvadbou a budou chtít jít do kina. Požadavek doma přednesou rodičům a ti budou stát před dilematem. Dítě už sice trochu mluví, ale můžou si dovolit vyslat ho samotné do kina? Na rodinném meetingu si opatrovatelé prcka pustí trailer na Ponyho. Padne rozhodnutí, že v zájmu zachování duševního zdraví to risknou a dítě pustí samotné do Cinestaru na Anděl. Dítě jasá a od rodičů dostává na cestu 3 mobily s GPS, vysílačku, mapu, papír se svým jménem a adresou, džus Kubík a pusu od maminky. Ve večerních zprávách se potom rodiče dozvídají, že metro B muselo půl hodiny stát, protože jisté dítě zatáhlo za záchranou brzdu a dělalo u toho "vííí". Policie chvíli poté doveze potomka domů a vyčiní rodičům, jak můžou sedmileté dítě poslat samotné do města. Rodiče policistům pustí trailer a ti se jim omluví. A já se ptám: "Vážně tohle máme zapotřebí?"

My Little Pony Film: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Na tomto místě bych se chtěl všem čtenářům MovieZone omluvit. Teaser na očekávané filmové zpracování Mého malého Ponyho je venku více než 20 hodin a my jsme zaspali. Svět už skoro den rozebírá neuvěřitelné barevné spektrum, očekávané revoluční hrátky s kamerou (film půjde do IMAXu, true story) a v neposlední řadě zvukovou stránku věci. Když člověk slyší ono "víííí", tak musí jenom souhlasně pokývat hlavou a začít se těšit. Samozřejmě je otázkou, jestli se podaří překonat legendární seriál. Na tuto otázku nám na podzim odpoví Rimsy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace