Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Muž na laně | The Walk | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.10.2015
CZ premiéra: 08.10.2015
režie: Robert Zemeckis
hrají: Joseph Gordon-Levitt, James Badge Dale, Ben Kingsley, Benedict Samuel, Sergio Di Zio

Muž na laně: Extended IMAX trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Robert Zemeckis už dlouho nevyrukoval s bijákem, jehož oznámení by okamžitě bralo dech. Jsou to vlastně celkem často tuctové látky, obyčejné příběhy, ne něco kulervoucího. U provazochodecké anabáze znejisťuje umělý francouzský dialekt, podivné účesy a vědomí, že jsme před pár měsíci viděli famózní dokument, po zásluze oceněný Oscarem. Čtyřapůlminutový trailerový macek přesto naznačuje, že bychom se mohli dočkat dalšího velkého filmu, protože dialogy jsou v ukázce velmi poutavé, herci přesvědčiví a imaxovské atrakce vtahující. Upoutávka samozřejmě nepracuje ani tolik s objekty lítajícími do ksichtu jako první teaser, ale spíš šponuje napětí a noří se do hloubky mezi baráky, pokud by se ale film dral k působivosti stejným způsobem, mohli bychom být velmi spokojení.

Muž na laně: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Tak co, těšíte se? Já teda jo. Poslední týdny míří na naše obrazovky jeden dobrý trailer za druhým a Zemeckisův nejnovější režijní počin není výjimkou. Po prvotním šoku z francouzského přízvuku Levitta se člověk musí nechat unášet parádním autobiografickým příběhem. Zemeckis je samozřejmě pán, a tak nabízí jeden povedený kamerový nájezd za druhým, záběry, ze kterých se jedincům se strachem z výšek musí zvedat kufr, a sympatickou Francouzku Charlotte de Bon, kterou mohli ti všímavější z vás zaznamenat v Hallstromově Lásce na kari. Ten koktejl mi je prostě po chuti a filmu po těchto dvou minutách bezmezně věřím. Takže je to oficiální. Zlaté trailerové časy jsou tu. 

Muž na laně: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tohle fakt nebude pro slabší povahy. Hlavně ve 3D a v IMAXu, kde hodlá Robert Zemeckis rozpoutat malé provazolezecké inferno. The Walk k nám dorazí až v říjnu 2015, není tedy divu, že teaser tlačí slavného režiséra a pak nám ukáže jedinou scénu. Už z ní je ale jasné, že se háček zasekne do mnoha zvědavých diváků. Protože i když víme co, jak a proč, rozhodně bude zajímavé vidět dvě věci. Zaprvé, jak Zemeckis roztáhne několikametrový výlet do celovečerního filmu. A zadruhé... samotnou třešničku na dortu, u které by mohl být každý poryv větru takřka infarktovým momentem. Že z toho může být plochá zbytečnost? Jistě. Zemeckis ale v Letu dokázal, že to s návratem k hraným filmům myslí vážně, a těžko by sáhl po scénáři, který nemá co nabídnout. Tak za 10 měsíců v IMAXu!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace