Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Muž na hraně | Man on a Ledge | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.01.2012
CZ premiéra: 09.02.2012
režie: Asger Leth
hrají: Sam Worthington, Jamie Bell, Elisabeth Banks, Anthony Mackie, Ed Harris

Muž na hraně: Extended trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Světe div se, ono to funguje i ve čtyřminutovém traileru! Letošek by mohl přinést spoustu sympatických žánrovek a jednou z těch prvních bude Muž na hraně. Sam Worthington tu hraje bývalého poldu, který se chystá spáchat sebevraždu, ale celé se to nakonec zvrtne v příjemně originální heist. A ačkoliv do nás tvůrci opět perou víc informací, než bychom možná chtěli vědět, zase se jim daří zaháčkovat a nepustit. Režie vypadá řemeslně jistě. Herci rozhodně neurazí. No a celkový feeling vůbec naznačuje velice uvědomělou práci v žánrových mantinelech, které mají vždycky místo pro zamračené záporáky a krasotinky ve spodním prádle. Nechybí tedy žádná podstatná ingredience a Summit si opět zaslouží pochvalu, že cpe upíří peníze do něčeho, co má hlavu a patu. Teď už jen udržet podobné tempo i v celovečerní stopáži...

Muž na hraně: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Docela dost sympatických thrillerů a energických žánrovek se na nás chystá v příštích týdnech. Vidíme v jejich upoutávkách zajímavé herecké tváře, přičicháváme k inspirativním zápletkám a větříme solidní řemeslo s možnou přidanou hodnotou. Určitě to platí i o thrilleru Man on a Ledge, který by měl výrazně zpestřit jinak obvykle fádní nabídku lednových amerických premiér. Jeho podání je přesvědčivé, okamžitě chytne a zatáhne do světa jednoho podivného sebevraha, od kterého bláznivý skok dolů na zem… prostě nečekáte. Velkým příslibem, zároveň ale i spornou trailerovou nástrahou, je prozrazení razantního odklonu od intimního psychologického dráma k akčnímu lupičskému thrilleru, v němž má hlavní hrdina jen odlákat pozornost, zatímco hamižná banda bude střílet, řezat, svlíkat se (eh?) a prořezávat se k cennostem, které by jejich úhlavního protivník rozhodně ztratit nechtěl (Ed Harris skoro k nepoznání). Možná už teď víme příliš, ale ukázka má rozhodně švih a vypadá i při své subtilnosti velmi fajn. Třeba schovává i nějaký ten twist navíc. Byla by každopádně škoda tenhle film utopit jen na DVD.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace