Mupeti | The Muppets | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 23.11.2011
CZ premiéra: 09.02.2012
režie: James Bobin
hrají: Loutky, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, John Krasinski
 

V KOSTCE

Tex Richman chce zlikvidovat staré mupeťácké divadlo a zabránit mu v tom mohou jen samotní Mupeti. Nezbývá nic jiného, než aby se stará banda dala zase dohromady a předvedla světu tu největší show. Je na ně ale svět ještě zvědavý? Mupeti po vynikajících trailrech nezklamali. Film je ideální zábava pro celou rodinu, která kombinuje jednoduchý humor pro děti, chytré hlášky pro dospěláky, skvělé písničky, dobře fungující vážnější momenty, zábavné živé herce a boží plyšáky. Pokud máte děti, běžte do toho. Pokud ne, tak se nestyďte a vyrazte do kina taky!

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY
FOTOGALERIE

O FILMU

U nás sice tak populární nejsou, ale za mořem se jejich sláva dá srovnat i s naším Krtečkem. Muppeti jsou banda divných loutek, které učí děti o světě, ale sami občas zažívají hodně šílená dobrodružství. A pokud jste někdy vstávali hodně brzy, tak jste je možná v televizi viděli. Teď je ale čeká celkem těžká věc. Jejich divadlo totiž končí a oni nemají kam jít, takže se budou muset začít pořádně snažit, aby z nich nakonec nebyli bezdomovci. Hvězda seriálu Jak jsem potkal vaši matku Jason Segel se z lásky k The Muppets vyznal už v Kopačkách, není tedy divu, že pro jejich nejnovější film napsal scénář a skládá hudbu. Za kamerou bude sedět James Bobin, jenž pracoval například na pořadech s Flight of the Conchords nebo Alim G. A čeká nás i opravdu velká přehlídka čestných roliček, v nichž by se měli objevit třeba Jack Black, Danny Trejo, Michael Cera, Zach Galifianakis, Katy Perry, Chris Cooper nebo Liza Minelli.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se