Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mrakodrap | Skyscraper | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 13.07.2018
CZ premiéra: 12.07.2018
režie: Rawson Marshall Thurber
hrají: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Chin Han, Byron Mann

Mrakodrap: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Musím říct, že triky nevypadají tak hrozně, jak bych čekal. Jasně, Tom Cruise byl ve čtyřce Mission: Impossible o level jinde. Rock se ale taky snaží, a kdyby pod sebou neměl zelené plátno čistě z principu, leckdo by možná uvěřil, že dělá prostocviky v miliontém patře. Mrakodrap každopádně přechází od trailerových mixů k delším scénám a nemůžu říct, že by to kampani nějak ublížilo. Naopak se zdá, že se Smrtonosné pasti a Skleněnému peklo složí hold vcelku poctivě a s plným vědomím, co přesně se točí. Snad příště týden nedorazí zdrcující recenze. Rock by si totiž za svojí píli zasloužil spíš další Jumanji než další Rampage.

Mrakodrap: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jestli i tohle bude hit, stane se z Rocka největší hvězda současnosti. On jí tedy už možná je, ale... definitivně. Je pravda, že teďka to bude mít těžší než u Rampage, protože atrakcí tolik není. Mnoho desítek let po Skleněném pekle už hořící mrakodrap neoslní, a i když okolo něj páchá Dwayne Johnson šílené prostocviky a procesory počítačů makají na plné obrátky, aby okolo něj zhmotnili plnotučné kulisy, digikejkle s megakrokodýlem a megaopicí byly přeci jen atraktivnější. Z popcornového hlediska. Mrakodrap je přeci jen námětově výrazně usedlejší béčko, které se holt dočkalo trikového megakabátku. 

Mrakodrap: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Většina ukázek jede na moneyshoty, údernou hudbu a slib něčeho fantastického. Tahle jede čistě na Dwaynea Johnsona a tohle palivo po 45 sekund bohatě postačí. Tatínek sekuriťák/požárník musí zachránit rodinu z hořící budovy, takže tu máme (slovy tvůrců) originální zápletku, poskládanou ze Smrtonosné pasti, Skleněného pekla a dalších západních vzorů, ušitou na míru čínskému publiku (mrakodrap stojí v Číně). A ten hod sekerou? Přesně takhle exhiboval Arnie v Protiúderu, dalším filmu o požárníkovi, co mstí vlastní rodinu. Dwayne se bude muset zatraceně snažit, aby tenhle generický akčňák "prodal" svým fanouškům.

Mrakodrap: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, bude to hit. Rawson Marshall Thurber vzal dvě ověřené šablony (Smrtonosná past a Skleněné peklo), posvětil je Rockem, co je pro jistotu veterán s amputovanou nohou, a ještě celý film nacpal do Číny. Papírově se tak blíží jistota na všechny strany, pokud se ale máme bavit o základních kvalitách... uf. Na těch je bohužel vidět, že za monitorem seděl režisér Centrální inteligence, který umí točit spíš akční komedie komedie pro celou rodinu. Ani s kamerou oscarového Roberta Elswita (Až na krev!) se totiž nedaří vykreslit něco extra zajímavého nebo nedej bože kulervoucího. Jestli to sklouzne do poloviční parodie (Thurber přeci jen natočil Millerovi na tripu a Vybíjenou), takže proč ne. Jako vážně míněná věc ale Skyscraper funguje zhruba stejně výplachově jako mizerné San Andreas.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace