Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mr. Holmes | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Bill Condon
hrají: Ian McKellen, Milo Parker, Laura Linney, Hattie Morahan, Hiroyuki Sanada

Mr. Holmes: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jako láká to, ale není těch upoutávek trochu moc? Mr. Holmes se zatím těší ze samých dobrých ohlasů a do amerických kin dorazí už v červenci (my máme zatím smůlu). Dramatická linie přitom vypadá stejně jako dobře ta detektivní, pořád ale jde o docela komorní projekt, jemuž může příliš materiálu v upoutávkách spíš uškodit. Chtělo to jednu vyloženě peckovou a nashle. Někomu ale zřejmě došlo, že byla minulá sázka na Annu Kareninu dost provar, a se Ian McKellen vrací s dalším demystifikačním pokecem. Snad se tenhle kousek vážně povedl. A snad ho někdo dotlačí i k nám!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Mr. Holmes: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

Konečně plnohodnotný trailer, který toho prozrazuje trochu víc než jen zasmušilý McKellenův obličej. Příběhové střípky jsou navíc zabaleny v mnohem zábavnějším audiovizuálním hávu než u předchozích ukázek, takže se z tohohle ošklivého kačátka pomalu něco klube. Sice to bude pořád komorní detektivní drama, ale vzpomínky na Watsona a pomrkávání po starších ztvárněních Sherlockových dobrodružství dávají tušit, že se možná dozvíme něco víc, než nám zatím ve svém pojetí prozradil Guy Ritchie. Běžného diváka to z gauče asi nezvedne, ale fanoušci dedukujícího chytrolína se snad mají na co těšit.

Mr. Holmes: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejsem si jist, jestli si tentokrát tvůrci neukousli příliš velké sousto. Je totiž přeholmesováno. Trh je plně saturován - navíc tahle důchodcovská verze nebude tak průrazná, jako ta aktuálně frčící agresivnější a živější pojetí, jež mají spoustu příznivců. A je celkem jedno, jestli tím máme na mysli Ritchieho blockbustery nebo seriálovou pecku od BBC. Ale dobře, akceptovat tenhle projekt můžeme. Co už se kouše trochu hůř je škudlivost, co se záběrů týče, kdy i napodruhé podstupujeme jen teasing a neservíruje se nic, co by mohlo opravdu hodně nalákat. Verbují se jen fanoušci iana McKellena (kterých bez Gandalfa a Magneta zas tolik nebude) a ctitelé poctivých dramat Billa Condona, jež vždy uměly pracovat s propracovanou psychologií a plastickými postavami. 

 

Mr. Holmes: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

První ukázka z podivné odnože sherlockovského univerza. Tentokrát sledujeme na odpočinku dožívajícího Iana McKellena, který si i navzdory souboji s dosluhující pamětí zachovává bystrý úsudek a sympatické rošťáctví. Na sklonku života však kmet musí za pomoci malého chlapce vyřešit svůj poslední případ. Zní to teskně, srdceryvně a naprosto nezajímavě. Jména jako Bill Condon či Carter Burwell dávají tušit slušnou řemeslnou kvalitu, ale ždímání holmesovského tématu se tady jeví jako zbytečná berlička. Příběh o starci, který před smrtí “ještě něco musí udělat”, sice originalitou nehýří, ale s trochou fištrónu může uspět i sám o sobě. Namísto toho ale bude muset Doyle v hrobě předvést ještě pár vrutů a já se ptám - musí to být?!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace