Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mortal Kombat | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.04.2021
CZ premiéra: 22.04.2021
režie: Simon McQuoid
hrají: Ludi Lin, Tadanobu Asano, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada, Jessica McNamee

Mortal Kombat: Sneak Peek


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

S každým dalším klipem a novým záběrem se vlastně těším čím dál víc. Z každé nové ukázky je totiž cítit nejen poctivá videoherní atmosféra a cool materiál, ale zejména čisté fanouškovské nadšení a láska k herní předloze. Což naplno ukazuje také nový sneak peek představující mimo jiné i jednotlivé herce a ukazující další známé tváře ze hry. A zatímco u jiných videoherních adaptací jsem měl často pocit, že z ní tvůrci hráli maximálně deset minut, zde je prostě cítit to poctivé herní srdíčko a fakt, že všichni zúčastnění chtěli split sen nejen sobě, ale hlavně natěšeným fandům. A to se podle prvních ohlasů, jež se začínají pomalu objevovat, navíc možná opravdu povedlo. Tak snad po cool kampani a evidentním tvůrčím zapálení dostaneme neméně stylovou bitkařskou řežbu.

Mortal Kombat: 4 TV Spoty


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A ještě jedny spoty si prosvištíme, ačkoliv vylezly na světlo světa už před pár dny. Po tomhle titulu je ale hlad. Velký hlad. Trailer na novou verzi Mortal Kombat totiž vzbudil hodně slušný poprask a já myslím, že zcela zaslouženě. A i čtyři televizní spoty spojené do jednoho videa dávají velkou naději, že tahle eRková vybíjená, která rozhodně umí využít nepřístupného ratingu k pořádně šťavnaté podívané, bude nečekanou videoherní šlehou pro tohle chudinké jaro. Vidím tam na hollywoodské poměry nadstandardní náklonnost k předloze, pořádně popcornově cool momenty, velmi slibné akční pasáže a celkově pořádný zápal pro převod videoherní mlátičky v adrenalinovou mlátičku na celuloidu. Tak snad se to neposere. 

Mortal Kombat: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Cool. Docela dost cool. Na novou verzi videoherní řezničiny jsem se těšil, ale zároveň se jí i trochu bál. Po tomhle solidním nářezu už ale převládá opatrné těšení. Mortal Kombat se v první ukázce představuje jako stylová a rázně krvavá záležitost, která má samozřejmě ty nejpodstatnější herní prvky v čele s lahůdkovými fatalitami, atmosférou připomíná spíš novější herní díly (jen ten nadhled zatím chybí) a zkrátka představuje tuhle bitkařskou klasiku efektně mladé generaci. A zároveň dokáže potěšit i starší pařany a fady akčních řežeb. Ano, stále je dost možností, jak se to může celé pokazit. Hlavní hrdina zatím na charismatického lídra nevypadá (naštěstí zde moc není) a některé postavy šly asi taky obsadit lépe. Po řemeslné stránce výtečný a natřískaný trailer s parádní hudbou ale dokáže všechny obavy slušně rozplynout.

IMFŮV ROZBOR TRAILERU 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace