Morganovi | Did You Hear About the Morgans? | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 11.12.2009
CZ premiéra: 04.02.2010
režie: Marc Lawrence
hrají: Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Elizabeth Moss, Kim Shaw, David Call
 

V KOSTCE

Dva známé obličeje v šablonovité story o tom, že starou lásku byste měli hledat i na tom nejpodivnějším místě. Třeba v nudném zapadákově, kam se Marc Lawrence vydal rozsoudit spor o tom, jestli bude do budoucna točit dobré filmy. A nejspíš nebude, jelikož dokázal z jednoduché premisy vytřískat ještě míň, než byste čekali. Herecká, komediální i romantická šeď si tak podávají ruku v zoufale neambiciózní reklamě na americký venkov, ze kterého se budete snažit utéct stejně rychle jako titulní hrdinové.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Herečky, které se specializují na romantické komedie, mají po čtyřicítce víceméně utrum. Buď pomalu zmizí a diváci s láskou vzpomínají na jejich starší kousky, a nebo točí jednu trapnost za druhou jako Sandra Bullock. Herců z romantických komedií je ale poměrně málo, a tak mají oproti kolegyním výhodu. A když se navíc někdo dokáže ke stárnutí postavit jako Hugh Grant, je to nakonec i poměrně fajn. V Jak na věc ukázal, že mu nedělá problém přehodit výhybku a britského ňoumu, kterého hrál deset let před tím, vyměnit za prvotřídního cynika. Grant si zkrátka svou pozici mužské hvězdy romantických komedií stále drží. V Did You Hear About Morgans bude jeho partnerkou Sarah Jessica Parker (nedávno zvolena nejošklivější celebritou na světě, můj hlas by měla jistý) a společně si zahrají pár, jenž je svědkem vraždy, a tak musí být s pomocí FBI odklizeni kamsi na venkov do programu pro ochranu svědků. A to se jim ani trošku nelíbí, nehledě na to, že vrah o nich stále ví. Režírovat bude Marc Lawrence, jenž s Grantem natočil průměrnou Lásku s výstrahou a příjemné Hudbu složil, slova napsal. Snad se jim povede tentokrát minimálně stejně dobře.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se