Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Monster Hunter | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.04.2021
CZ premiéra: 22.04.2021
režie: Paul W. S. Anderson
hrají: Milla Jovovich, Ron Perlman, Tony Jaa, Diego Boneta, T.I.

Monster Hunter: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kina ve většině civilizovaného světa jsou zavřená, v Číně filmu zatrhli tipec a těch pár přeživších diváků, co můžou do kina, se chystá na novou Wonder Woman - ideální příležitost k vytasení finálního traileru! Christopher Nolan likes this sveřepost tvůrců, kteří Monster Huntera vážně uvedli letos, dva a půl milionu dolarů utržených z amerických kin o uplynulém víkendu nicméně napovídá, že bankovní konta se pod tíhou peněz rozhodně prohýbat nebudou. Je to přitom trochu škoda, protože koncept, obsazení i některé potvory umí zaujmout, jen tomu prostě chybí ten faktor X. I v trailerech. Snad tahle promarněná globální monstrvýplachovka neotřese... manželstvím Milly Jovovich a Paula W. S. Andersona.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Monster Hunter: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Stačí nás nechat vyhladovět a najednou to funguje. Monster Hunter může být jediným trikovým blockbusterem za půl roku, tím spíš můžou být jeho digitální kejkle osvěžující a svým svérázným způsobem povznášející. Je to vlastně takový hodně low sample Duny, protože tu běhají hrdinové v kostýmech z jiných planet a občas se zpod vrstvy písku vylíhne potvora, o níž jste v hodině přírodovědy neslyšeli. A spustí se divočina. Samozřejmě spíš trikové povahy, protože (i když se tu hlásí Tony Jaa) nějaké vělké akční kejkle samy o sobě tu úplně neuvidíte, spíš jednotlivé výpravné výjevy, třeba do toho ale film naplno šlápne i po téhle stránce. A kdyby ne, jako digitální výplachovka avizující další nášup ve stylu Resident Evil, by mohl tenhle snímek obstát úplně bez problémů. 

Monster Hunter: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Ale proč ne. S herní předlohou má možná film společného jen ona monstra a skalní fandové budou asi chtít film podpálit. Jinak by se tu však mohlo vyloupnout celkem koukatelné guilty pleasure, v němž si Paul W. S. Anderson zase jede to svoje. Máme tu mix draků, vojáků, mečů, hromadu akce, zatraceně cheesy hlášky a samozřejmě nemůže chybět ani Milla Jovovich. Ta je paradoxně v tomhle monstr béčku asi nejvíc rušivým elementem, působí okoukaně a vlastně se sem ani moc nehodí. Ale bez manželky už Paul asi točit neumí. Jinak je to však takové neurážející řemeslo pro dvanáctiletý kluky, který by vlastně mohlo v letošnímu suchu i zabodovat. Divák si zkrátka musí vystačit i s málem.

Monster Hunter: Promo Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Člověk opravdu jen málokdy dostane ochutnávku, která je kratší než reklamy k ní přilepené. Ale tentokrát se tak vskutku stalo. A nemyslím si, že to věci úplně prospěje. Další spolupráce Paula W. S. Andersona s jeho manželkou Millou Jovovich totiž disponuje solidním futuristickým designem a docela velkorysým měřítkem, takže si dokážu v klidu představit, jak by trailer při košatější stopáži a se snahou prodat ty nejvíc kulervoucí momenty v syté upoutávce mohl klidně koketovat se čtyřmi hvězdičkami. A nasralo by nás až kino. Jenže  z tohohle štěku mnoho vyčíst nelze. Jasně, může to mít náboj, sympatické herce, prachy na triky a pár trikových orgií. Ale že by mohli diváci houfně plesat, že se blíží nový nářez, to asi ne.

Monster Hunter: Announcement teaser


© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace