Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mimoni: Padouch přichází | Minions 2: Rise of Gru | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.07.2022
CZ premiéra: 30.06.2022
režie: Kyle Balda, Brad Ableson
hrají: Pierre Coffin, Steve Carell

Mimoni: Padouch přichází: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Sakra, ta Sabotage zachrání fakt všechno! Ano, Mimoni budou pořád jen blbinou pro nejmenší, v níž se "roztomile" huhňá, pitvoří a prdí a první minuta nebude pro diváka s občankou zrovna velkou řachandou. Jakmile se však rozezní nesmrtelná pecka od Beastie Boys, upoutávka najednou dostane ty správné grády, ale také drajv a pořádně svižné střihačské nůžky, které všechny ty pády, rány a další piškutálie hezky efektně komponují do tohoto řízného hitu. A ono to docela fajnově šlape. Ano, ve výsledku nás budou tyhle žluté eskapády štvát asi stejně jako v minulosti. Tvůrčí nápaditost a snaha posunout ukázky trochu odvázanějším směrem se ovšem šikovným střihačům rozhodně upřít nedá.

Mimoni: Padouch přichází: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Baví mě, jak se u těch áčkových animovaných sérií tvůrci často vytasí se zajímavým posunem v konceptu. Pokud netočí zrovna Hotel Transylvánie. Mimoni něco takového avizují už tím, že nový trailer nabízí dvouapůlminutovou stopáž, kterou je třeba vyplnit - a jen prdící fórky s mladým padouchem Gru, mimoňské škádlení a pády do hajzlu to samy o sobě neutáhnou. Proto se mimoni postaví monstrům, která se stejně jako Godzilla s Kongem noří do neonové záře a vyflusávají z ní útočné paprsky i akční kejkle. Jasně, pořád to nebude show pro starší než desetileté děti, ale aspoň částečný posun v pojetí je velmi vítaným osvěžením, díky kterému se člověk nemusí bát jít do kina tak, jak je u Mimoňů jindy obvyklé. 

Mimoni: Padouch přichází: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Animovaní Mimoni v kinech ukázali, jak tenká je hranice mezi roztomilostí a touhou skočit z Nuseláku. Tihle žlutí pidižvíci fungovali v Já, padouch celkem dobře, ale v celovečerní podobě se to jejích pískání, kňučení, roztomilé bublání a všechny ty další tělesné zvuky, co vydávali, proměnilo v křeč. Takovou, co trhla sakra velké prachy a děti si jí zamilovaly. Já ne. Já ten film nenávidím a nenávidět budu asi i dvojku, ale v případě upoutávky dovedu být smířlivější. Nejen díky její krátké délce, ale i proto, že vlastně výsledný film prodává správné cílovce správným způsobem. Je tu Mimoň. Mimoň jede legračně na tříkolce. Mimoň jede vodou. Mimoň legračně přeskočí přes kaňon. No a pak je tu Mimoň muzikant, Mimoň pilot, Mimoň slepice, Mimoň zeď a Mimoň, na kterého legračně padají věci. Pokud je vám plus mínus pět, asi nic srandovnějšího existovat nebude a budete to chtít vidět. Pokud vám je víc než třicet a budete muset s těmi prcky do kina, držím palce, ať to přežijete. A jo, zase to bude hit jako kráva.  

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Mimoni: Padouch přichází: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Víte, co je pro člověka nad 10 let otravnější než žblebtající a za všech okolností nešikovní Mimoni? No přece malý, ale za to strašně zlý, Gru! Ano, Steve Carell se do role nosatého „záporáka“ vrací i v juniorské verzi a jeho trapné fórky vás začnou iritovat už tak po půl minutě. A když si budete říkat, že hůř už být nemůže, přijdou na scénu žlutá telata. Upoutávka pak jejich řádění prodává samozřejmě v tom nejvíce šíleném a infantilním hávu, u něhož budou vaše děti ječet nadšením. Vám naopak bude spíš do breku, že za další mimoní peklo budete muset za pár měsíců vyhodit prachy. Na druhou stranu miliardu mají v Universalu zase jistou.

 

Mimoni: Padouch přichází: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mimoni jsou zpět! A zase cílí na diváky do osmi let. Ušišlaná blbina pro nejmenší pozorovatele na to jde z podobné strany jako SpongeBob, při vyjmenovávání cool propriet ze svého nového dobrodrůža ale rozhodně není... tak cool. Samozřejmě se tu prdí, padá a srandovně žblebtá, tak jak to mají drobní diváci u těchhle žlutých otrapů nejraději, zároveň se pojedou akční manévry, které mají nechat vyrůst arcipadouchovi Gruovi. Příběhově se tedy budeme znovu motat v kruhu, o to jde ale v případě téhle nesmrtelné dojné krávy na dolary až v poslední řadě. Hlavně, že je to barevné, piští to a hýbe se to, pak se můžou v Universalu zase těšit na přísun chechtáků.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace