Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Milada | 2017
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 02.11.2017
režie: David Mrnka
hrají: Ayelet Zurer, Vica Kerekes, Karel Dobrý, Karel Roden, Hanna Schygulla

Milada: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Finální ukázka za mě celkem průser. Ještě bych zkousl tu koženou obrazovou stylizaci, která naplňuje všechna profesorská klišé o padesátých letech - dravosti tu vidíme strašně málo, snad aby se matroš líbil hlavně našim antikomunisticky vyhroceným rodičům. Jenže ani ty paruky a brýle zrovna životu nepřidají, a když do toho naplno pustíte všechny ty nepadnoucí postsynchrony, které tahají za uši nejen u Ayelet Zurer, ale dokonce i u českých herců, objeví se ve vzduchu závan průšvihu. Tohle chce ještě hodně zvukově vyladit - nebo promovat v jiném jazyce - protože ty plamenné promluvy nejde v dané klopotné podobě věřit nikomu ze zúčastněných. Navoněná bída, bohužel. 

Milada: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Druhý teaser už působí o poznání líp. Tvůrci si to samozřejmě nedělají lehké, protože se pokouší o tklivou montáž, v níž jsou výjevy ze života a smrti Milady Horákové podloženy srdcervoucím dopisem dcerce - a to by musela být absolutně geniální dabérka, aby ty superspisovné sentence, které jsou přiřknuty izraelské krásce Ayelet Zurer, nezněly poněkud naškrobeně a pateticky. Prostě... holt tak zní. A ani věrnost historickým faktům na tom nic nezmění. Proto ten leckdy tolik silný trailerový postup nefunguje úplně na sto procent, i když materiál vizuálně sedí na jednotku. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Milada: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Z fleku bych si dokázal představit asi milion a jeden způsob, jak udělat působivější teaser. Bohužel tu ale dostáváme dva záběry, které utvářejí takový ten klasický a předvídatelný patetický obrázek, v němž je izraelská kráska transformována v českou doktorku, jež okázale trpí za zdmi žaláře. Mám z tohohle projektu trochu strach, bojím se plakátově čitelného retra, které nepřekvapí vůbec ničím - musím ale uznat, že první teaser mě právě překvapil, bohužel spíš v negativním slova smyslu tím, jak ve mně vlastně vůbec nic nezanechal. Odpich kampaně bych si představoval rozhodně údernější.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace