
O FILMU
Znáte ho asi každý. Je to Méďa a všichni mu říkají Béďa. Tenhle Béďa je přes padesát let starý (prvně se objevil v osmapadesátém, o tři roky později dostal vlastní show) a na stará kolena se rozhodl, že se ještě pokusí dobýt Hollywood. Warneři se k jeho oživení rozhodli zřejmě na základě úspěchu Chipmunků, Béďa se totiž objeví v podobné kombinaci živých herců s animovanými charaktery (stejně jako třeba Šmoulové, útěk animáků do reality teď zase letí). Samozřejmě můžeme čekat infantilní pitomost pro děti, u které bude většina inteligentních diváků (=rodičů nebo sourozenců) pravděpodobně dost trpět, ale co naděláme. Něčím se ti nebozí producenti uživit musejí.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Sláva: V.I.M. 44Den odhalení: Recenze 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 9Shrek 5: Teaser 2



