Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Méďa 2 | Ted 2 | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.06.2015
CZ premiéra: 02.07.2015
režie: Seth MacFarlane
hrají: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Liam Neeson

Méďa 2: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak jsme si mysleli, že tohle léto bude stát za pytel. A že lídrem pelotonu zklamavších a nuzných bude tuhle Méďa. Ale kdepak! Tenhle chundelatý kumpán to má zase na háku. A s každým jeho novým bonmotem se bavíme víc a víc. Fakt s každým. Jako by do první upoutávky byly vybrány ty nejslabší dialogové linky a teď se přitvrzovalo, přesněji se trefovalo, humor se stupňoval a zábava rostla. Tak je to ale dobře a tak to máme rádi, protože právě tímhle způsobem se adekvátně navozuje dojem, že po Jurském parku, V hlavě a Šíleném Maxovi příchází další povedený letní popcorn. Hláškostroj nabít, zamířit a pal!

 

Méďa 2: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to rebel! A každý jeho nový trailer o řád větší pecka! Sice je od začátku jasné, kudy Méďa napodruhé pojede, emocionální vrcholy a pády sami můžete odvodit z pár sekund, nepřekvapí vás ani styl gagů a způsob, jakým jsou ládovány humorné pointy (vždyť ani ten humor s dýchavičným Vaderem není žádná novinka), servírované vtípky ale zabírají parádně a avizují velkou komediální šlehu, jaké přicházejí vhod za každého ročního období. Zvlášť pak ve filmově nuzném a teplotně přepáleném létě. Amanda je krásná, Mark sympaťák, Morgan potěší a Méďa prostě k sežrání. Sem s tím! Mimoni my ass!

Méďa 2: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jejdanánku, to je ale sprostý! A, fíha, ta Amanda Seyfried prostě je nádherná. Zkrátka, upoutávky na dvojku Médi už našly tu kýženou podobu a vyšponovaly komediální úroveň, takže trailer baví spolehlivě - servíruje hlášky, gagy i líbivé dialogy, boduje v každé pasáži. Přitom zachovává podstatu originálu a přidává k ní nové povedené scény. Budou tam i slabší momenty, to je jisté, koneckonců stačí se podívat na první teaser. Ale trailer je fajnovým komediálním nášupem, jakých na léto není nachystáno vpravdě mnoho. Palec nahoru, ať už za rozhovory o honění na veřejnosti, vybrnkávání znělky Zákonu a pořádku nebo lekce o tom, jak se chovat na veřejnosti. Funguje to výborně.  

 

 

Méďa 2: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Za mě pořád fajn. A obecenstvu na Super Bowlu musel tenhle spot vyloženě sednout, protože tam málokdo nedocenil hvězdné cameo. Jinak se pořád pohybujeme na úrovni jedničky, což znamená, že jsou Wahlberg s Tedem patřičně zábavní a jejich skopičiny zatím nekřičí "zbytečná dvojka". Že s tím ne každý souhlasí? No... internet je holt místo mnoha názorů, zrovna tady se ale vážně nedá nadávat na to, že by Seth MacFarlane rezignoval na nápaditost.

Méďa 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Z Médi se vyklubal nečekaný hit, který si za dobrý nápad a jeho solidní provedení zasloužil každý dolar. Dvojka ale budila spíš obavy (moment překvapení je pryč a Seth MacFarlene loni natočil dost ohavný western), první trailer je tedy hodně vítaným potvrzením, že by to nemělo do padnout zle. Ted i Mark Wahlberg jsou totiž zpátky ve stejné formě jako minule, a i když úvodní scénka trochu drhne, ve zbytku stopáže se jede na jistotu. Urodí se pár výborných hlášek, nové postavy se nezdají být mimo, a když všechno posvětí i soudce, je jasno, Méďa by mohl zabodovat i letos. Kdo to vidí na další půl miliardu?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace