Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Matky | 2020
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 24.06.2021
režie: Vojtěch Moravec
hrají: Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková, Gabriela Marcinková, Jakub Prachař

Matky: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Stejné tváře, stejný humor, stejný styl a vlastně asi i stejný film. Ony jsou si ty české komedie o ženách a problémech žen dost podobné. Ale lidi na to chodí, tak co na tom měnit? Jenomže u Matek to vypadá, že hvězdy tohohle žánru už malilinko ztrácení věk na to, aby hledaly toho pravého, a tak rodí. Jinak to však vypadá vlastně jako další Ženy v běhu, Muži v naději, Bezva ženská na krku, Přes prsty nebo deset dalších podobných filmů s Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem v jedné z hlavních rolí. Tentokrát se u toho ovšem víc křičí a působí to celé o dost afektovaněji. Svojí cílovku si Matky nejspíš najdou, čeští filmaři v tomhle případě hrají na jistotu, ale já mám z upoutávky pocit, že ani tentokrát z toho nebude film, který by se nějak zásadně zapsal do domácí filmové historie. Prima holt asi chtěla něco, co by mohla příštích pár let točit dvakrát ročně v programu a udělalo by jí to pěkná čísla. A to taky dostane. Větší ambice tu pravděpodobně nebyly. Možná se pletu a za vší tou kýčovitostí, uřvaností a čím dál tím okoukanějšími tvářemi se třeba schovává dobrý film, do kina to ovšem fakt zjišťovat nepůjdu.  

Matky: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Desáté Ženy v běhu za poslední dva roky a asi osmdesáté druhé Ženy v pokušení za posledních deset let sází na barvičky, rozverné situace spojené s mateřstvím a sympatické herecké obsazení. A nepochybně jim to ve svém žánru vychází, protože se tu snadno rýsuje feel-good masovka, co rozdrtí pokladny českých kin. Není to ale trochu málo? Nepochybně je, ale prachy nesmrděj a tady se budou těžit ve velkém, když už tu máme Hřebíčkovou, Vágnerovou, Neužila nebo Langmajera poprcávajícího výjimečně jen v menší roli. Ambice jsou samozřejmě na nule a hodně chvatný terminář výroby (točilo se v létě) se nejspíš projevuje i na poněkud ohyzdně nasvícených interiérových scénách, ale ženským v publiku to vadit nebude a budou se smát a dojímat... minimálně do příchodu Žen v pokušení číslo 83.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace