Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Match Point - Hra osudu | Match Point | 2005
csfd  imdb
US premiéra: 20.01.2006
CZ premiéra: 06.04.2006
režie: Woody Allen
hrají: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Brian Cox, Emily Mortimer

Match Point - Hra osudu: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Myslíte si, že jsem ze sebe dělal přemoudřelého chytráka, když jsem obvinil americký trailer k Match Pointu z chameleónství skrývající pravou tvář Woodyho Allena? Nedělal. :-) Tady máte jasný důkaz. Posledně zmiňovaný International Trailer se konečně dočkal QuickTime-ové podoby, která se dozajista mnohem víc blíží pravé tváři Allenovy novinky. Zlobíte se na DreamWorks, že tak nepokrytě zapírají a lákají na jiný film? Možná přestanete až si International Trailer stáhnete, protože jeho kvality se nemůžou americkému traileru přiblížit ani na šířku tenisového dvorce. Pryč je totiž nádech fatálního thrilleru zkombinovaného s atmosférickým milostným dramatem, tohle je starý známý konverzační Woody probuzený akorát v temnějších zákoutích svého filmařského ega. Ani na tuhle upoutávku bych neplivl jako na hanebnost, které ve vstupu na váš disk musíte zabránit i s bazukou v ruce, ale oproti týden staré ukázce je to přeci jen nižší váhová kategorie. Ale za stažení stojí už kvůli ocenění čárů márů zámořských trailerových kouzelníků v porovnání s dnešní průměrnou mezinárodní ukázkou.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Match Point - Hra osudu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Chtěl bych vidět ten vyplašený pohled Woodyho Allena, až mu při rutinní výpravě do kina promítač představí trailer k jeho filmu. Možná mu i sklouznou brýle z nosu, jak bude vyděšen. Zvěsti o tom, že se zámořští producenti snaží prodávat Allenovy filmy (komerčně nepříliš úspěšné) jako díla jakéhokoliv jiného tvůrce, trailer na Match Point naprosto potvrzuje. Ta tam je Woodyho typický jazzík v ukecané ukázce - drama s krásnou Scarlett Johansson se opírá o dramatické smyčce i přesvětlené výjevy, které mnohem víc než Allenovské srandičky připomínají Closer nebo Derailed. V kontextu rozjuchaného francouzského traileru, z nějž byla Woodyho ruka cítit až za roh do kuchyně, se jedná o takřka zázračnou metamorfózu, která se svým vzezřením zcela vzpírá Allenově filmové tvorbě. Ale je to jen chytré šméčko a výborně zvládnutá snaha prodat Woodyho specifika mnohem širšímu publiku. I proto by vám nenaplněné očekávání stylového erotického dráma s motivy odsátými z Hitchcockových thrillerů mohlo připravit trpké zklamání. Protože tenhle hudebně vymakaný trailer jen šikovně kamufluje nenapravitelného neurotika se všemi jeho klady i zápory. Hle, zde fullscreen (31 MB). :-)

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace