Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mamma Mia: Here We Go Again! | 2018
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.07.2018
CZ premiéra: 19.07.2018
režie: Ol Parker
hrají: Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan, Lily James, Jeremy Irvine

Mamma Mia: Here We Go Again!: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Po prvním traileru se rozpoutala panika, že je milovaná Donna mrtvá, a upřímně... pořád to nic nevyvrátilo. Ačkoliv se fanynky chytají jednoho stébla (= fotky z placu) za druhým a kampaň Meryl Streep vážně neopomíjí, něco mi říká, že se nemohla zúčastnit natáčení, a tak ji tvůrci museli odpravit a zalátat to hrstkou separátně nafilmovaných flashbacků. Místo maminky tak Amanda Seyfried fasuje babičku s tváří Cher, hodně času vykryje linka z minulosti s Lilly James a všichni budou doufat, že to publikum nějak překousne. Inu, nemám z toho osypky jako Cival, ale sem tam je to křečovité až běda. Těch 10 let se holt na všech podepsalo a nezbývá než doufat, že to znovu spasí nestárnoucí hudba.

Mamma Mia: Here We Go Again!: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mamma Mia mě svýho času málem zabila. Diskotékový výplach skupiny ABBA mi totiž nedělá úplně dobře po těle ani když z ní z repráků, natož když ho musíte pozorovat v komedii zmítané někde na hraně mezi senilitou a trapným kýčem. Dvojku si tedy logicky nechám rád ujít. Navíc už trailer mě zvládá lehce zneklidnit. Lily James je v druhém podání trochu míň, což je škoda, protože její sympatický projev a tělesné půvaby rozhodně patří k nadějím tohohle vyžilého pokračování, zbytek je v podstatě opáčko a variace na komerčně veleúspěšnou jedničku. Ryzí nastavovaná kaše.

Mamma Mia: Here We Go Again!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Na internet vpadl trailer dvojky Mamma Mia a fanynky šílí. Bohužel ale ne nadšením, protože je hned zkraje odhaleno, že postava Meryl Streep zemřela. Ano, čtete dobře. Tvůrci navazují na populární biják bez hlavní herecké tahounky, jejíž postava bude akorát ve flashbacích s tváří Lilly James (nejspíš proto, že neměla Meryl čas na natáčení). Nám to samozřejmě moc nevadí - Lilly je náramně luxusní náhradou. Docela nás ale baví, jak moc filmaři neodhadli cílovku, která se očividně začíná bouřit a kdo ví, jestli nový film (alespoň částečně) nebojkotuje. Rok 2017 zkrátka nabízí další nečekaně zábavnou pseudokauzu. A to jsem se ani nedostal k tomu, že se ve dvojce Mamma Mia objeví Cher jako matka Meryliny postavy...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace