Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mafiánovi | The Family | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.09.2013
CZ premiéra: 14.11.2013
režie: Luc Besson
hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Dianna Agron, Domenick Lombardozzi

Mafiánovi: Režisérský necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Luc Besson v posledních letech bodoval spíš producentsky, když nám nadělil 96 hodin a Útěk z MS-1. Teď by ale konečně mohl zahvězdit i za kamerou, protože The Family vypadá trailer od traileru lépe. Ten nejnovější přihazuje do ohně pár eRkových potěšení, především je ale cítit Bessonova střihačská ruka, která se s materiálem mazlí ještě o něco víc než najatí předchůdci. Režisérská upoutávka je tak zabalena do úhledného spisovatelského balíčku, který "těší" ožehlými mrtvolami a baví řádným ctěním gangsterských hodnot. Přidejte si k tomu De Nirovo pověstné ukazování... a listopad je hned o jednu evropskou radost bohatší.

Mafiánovi: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tentokrát to žádný terno není. V rytmu hip hopu totiž Malavita, jak se projekt prapůvodně jmenoval i pro celý svět, tak královsky nebaví. Ten kontrapunkt mezi spořádanou rodinkou a gangsterským virválem totiž není tak výrazný a nazvládá tolik rozesmívat. Jasně, pořád je tu rozšafná Michelle Pfeiffer, zlobiví adolescenti, žánrově přesný Tommy Lee Jones a legendární Bobby De Niro, jenž nás v komediálních rolích častěji štve, než že by nám dělal radost (ale tady mu mafiánský kukuč vydatně pomáhá), ovšem v ne-až-tak-dokonale-načasovaném videu už to nemá grády jako prvně. Film ale pořád vyhlížíme.

Mafiánovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Pecka! Zatímco Amící De Nirovi nabízejí akorát mdlou komediální šlichtu (Terapie láskou budiž světlou výjimkou), Francouzi ho očividně dokáží využít stokrát líp. Jmenovitě jde pochopitelně o klasika Bessona, který po Taken a Útěku z MS-1 nabízí další neodolatelnou žánrovku. Tentokrát pro jistotu ve vlastní režii... a zatím to vypadá náramně. Černá gangsterská komedie, v níž Michelle Pfeiffer odpaluje francouzské supermarkety, totiž upomíná na to nejlepší od Scorseseho a Coenů. Zároveň ale stíhá prodat podvratný rodinný prvek, který z chráněné famílie dělá smečku nebezpečných magorů. A tak se kšeftuje, mlátí, střílí a vyhazuje do povětří, a to za doprovodu boží hudby a patřičně zábavných dialogových výměn. Nevím, co víc by nám měl Besson nabídnout. Na tohle bych z fleku kupoval lístek.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace