Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Madagaskar 3 | Madagascar 3: Europe's Most Wanted | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 08.06.2012
CZ premiéra: 14.06.2012
režie: Eric Darnell
hrají: Ben Stiller, Sacha Baron Cohen, David Schwimmer, Frances McDormand, Chris Rock

Madagaskar 3: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Afro circus all the way! Jinak... nic moc. Zvířata z Magascaru nás letos už potřetí oblaží spotřebním humorem. A i když se tentokrát přenesou do Evropy (ať žije sequelová originalita!), žádné velké změny čekat nemůžeme. Postavy budou i nadále naplňovat svoje škatulky. Poznáme pár zvířat s přízvukem. A budeme doufat, že příběh vyšplhá na úroveň fajn dvojky, než aby spadl zpět k utahané jedničce. Fandové madagascarské zvířeny každopádně dostanou další dávku zběsilého tančení, náhodné kolemjdoucí by ale mohly zklamat tučňáčí patálie. To, že se čtyřka černobílých pošuků v traileru prakticky neobjeví, neznačí nic dobrého. Že by "veverkovské" devize Madagascaru došel dech? Po všech kraťasech a seriálu by to nebylo příliš velké překvapení. Zatím ale můžeme doufat, že nám tvůrci pouze strategicky tají ty nejlepší fóry. Tenhle film koneckonců žádné zázračné trailery nepotřebuje. Svoje diváky dávno má a ti ho těžko nechají ve štychu.

Madagaskar 3: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Stěhujeme se do Evropy. A rovnou do casina s krásným výhledem na moře, ke kterému se sehraná čtverka hrdinů plíží, jak kdyby si je vzal do parády James Bond a učil je své fígle. Jenže... v praxi zdaleka tak veselo není. Opovažte se slibnému rozjezdu podlehnout, protože pak byste zase jednou zaplakali nad výsledkem. Zvířena z Madagaskaru se po trošce letmého osvěžení totiž rychle vrátí do zaběhnutých kolejí, a to hlavně co se týče koncepce gagů a lovení hlášek z těch nejspodnějších záhybů na své srsti. Rutina jak prase. Na třech hvězdičkách se udrží jen silou vůle a díky tomu, že nestihne vyloženě pohoršit.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace