Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Příliš malý svět | Lucy in the Sky | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.10.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: Noah Hawley
hrají: Natalie Portman, Jon Hamm, Zazie Beetz, Dan Stevens, Ellen Burstyn

Příliš malý svět: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vím, že už minulý trailer se uživatelům líbil míň než mně, ale já s chválou téhle látky nedám pokoj. Sice pracuje se spoustu social-justice principů, na které se v rámci politické korektnosti Hollywood rád chytá - souboj žen s muži v mužském světě nebo jejich rychlejší stárnutí a odkvétání a tedy i následné podceňování - tady jsou ale vtěleny do uvěřitelného a psychologicky zjevně propracovaného rámce, který tematizuje klasický světabol, když to výjimečné skončí a zůstane jen běžná každodenní nuda. Natálka má namířeno na Oscary, to jde odečíst i z premiéry na prestižním torontském festivalu, a podání je právě tak přemýšlivé, jako audiovizuálně vtahující. Hezký trailer.

 

Příliš malý svět: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vracet se do normálního života po něčem úžasným není nikdy velká sranda. Vzpomeňte si, když jste přišli z kina po Šíleným Maxovi, jak mizerně jste se tváří v tvář Ordinaci cítili... tak vidíte. Co teprv když roky trénujete kvůli tomu, abyste se dostali do vesmíru, tam vás oslní všechna ta nekonečná nádhera, a pak zas šupky hupky dolů, štupovat ponožky a kupovat toaleťák. Asi každýmu by hráblo. A možná hrábne i Natalii Portman, která hraje právě takto psychicky těžce zkoušenou dámu, co sice tvrdí, že je v pohodě, ale asi úplně nebude. Psychologicky hutný film s velmi pěkně rytmizovaným, zároveň vizuálně opojným a tajnosnubným teaserem, režíruje tvůrce seriálových pecek Fargo a Legion, takže zřejmě není důvod k obavám. Mě to tedy hodně zajímá.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace