Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Looper | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.09.2012
CZ premiéra: 11.10.2012
režie: Rian Johnson
hrají: Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Jeff Daniels, Piper Perabo

Looper: Animovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Animák na motivy... nebo spíš animované fragmenty vyrvané z trailerů na Looper. Tomuhle scífku jsme věřili od začátku, rozhodně jsme ale netušili, že z něj budou američtí kritici učurávat jak z filmů Orsona Wellese. Už se tak stalo a Looper se chystá na křest, který nám v případě kasovního neúspěchu může rozbít poslední pozitivní představy o vkusu platících diváků. Jako bonus tu ale máme ještě jedno video, ve kterém byly superstylově rozhýbány momenty z traileru - tak abychom si byli jisti, že se bude Looper tlačit ke klasikám z ranku 12 opic nebo Blade Runner i vyšperkovaným výtvarným řešením. Milá maličkost, těsně před premiérou potěší.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

 

Looper: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Francouzi vždycky mají něco extra. A v případě Loopera je to komorněji komponovaný trailer, ve kterém dost překvapivě cáká krev. Johnsonův film tak mimo nevyzpytatelného příběhu vykazuje i eRkový rating, což je další hřebíček do tržební rakve. A zároveň další důvod, proč by měli sci-fi fandové jásat a modlit se, aby se tenhle lov na budoucí já vyvedl co možná nejlépe. Navíc pomalu ale jistě mizí pochybnosti nad Levittovým make-upem. A i přesto, že omílání loopeří vysvětlovačky začíná trochu nudit, trailery pořád šikovně oprašují otazníky, které bezpečně drží pozornost. Jak? Proč? A co tam sakra dělá ten levitující nábytek? Snad budou vysvětlení hodna ceny lístku.

Looper: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ale tak jo. Plnohodnotný trailer Loopera jde na to sakra šikovně. Nejdřív vám totiž naservíruje konverzaci mezi Willisem a silně nalíčeným Levittem, abyste si zvykli na to, jak bizarně Looper Jr. vypadá. A pak už jen s ledovým klidem roztáčí hru kočku a starší kočku, do které se zaplétá Jeff Daniels, překvapivě dobře vypadající prostředí a pár povinných explozí. Nejlepší je ale to, že stále víme jen výchozí bod příběhu a kampaň se vehementně snaží nic dalšího neodhalit. Za to oba palce nahoru, stejně tak za scénu se skřípnutou rukou, kterou materiálu dodává takhle velké koule. Willis navíc už dlouho nevypadal, že mu na jeho novém filmu vážně záleží, což obraz nadějné špinavější sci-fi dotahuje k velice vysokým očekáváním. Silné čtyři hvězdy.

Looper: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Looper je super. Šmuckoidní obrazový styl některých sekvencí se povedlo napodruhé potřít a nová sci-fi Riana Johnsona vypadá jednoduše parádně. Přesně tak syrově, lo-tech, a přesto progresivně, jak se slibovalo od chvíle, kdy se odtajnila synopse. Pokročila ale hudební dramaturgie, která mění materiál v pekelně úderný a elegantně spojitý klip, co se hlásí jako originální peckovice. Peckovice, ve které dojde nezřídka na brokovnice. Tahle vynalézavá parádička už neděsí ani přešitím obličeje Josepha Gordona-Levitta na mladého Bruce Willise, proto se na špinavější a odvážnější alternativu k letošním šupám jako Total Recall nebo Prometheus můžeme třást jak ratlíci.

Looper: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tenhle film mě zajímá čím dál tím víc. Nejen kvůli zápletce o zabíjení sebe sama. Spíš proto, že si nevolí úplně snadná řešení. Vezměte si třeba tu kombinaci špinavého, syrového audiovizuálu s vyladěnými eye-candy momenty, ve kterých do zaprášených kulis promlouvají speciální efekty. Nebo „vyphotoshopovanou“ tvář Josepha Gordona-Levitta, tak aby se víc podobal svému staršímu já, Bruci Willisovi. To nejsou věci, které budou v kině fungovat stoprocentně – a právě o to zajímavější je genezi tohohle projektu sledovat. Před vydáním první upoutávky talentovaní tvůrci zmiňovali třeba 12 opic, celkem oprávněně, protože svou stylizací je Looper docela dost připomíná. Jen je trochu víc „šmucik“ a ještě divočejší, co se týče nakládání se sci-fi proprietami. V teaseru ale rozhodně zvládne vzbudit zájem, i když drtivou většinu energie investuje do vysvětlování zápletky. Zvědavost přetrvává.

Pod odkazem Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace