Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Lichožrouti | 2016
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 20.10.2016
režie: Galina Hůlová-Miklínová
hrají: Ondřej Trojan, Kryštof Hádek, Matěj Ruppert, Josef Somr, Jolka Krásná

Lichožrouti: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Lepší než minule, ale problémy zůstávají. Ačkoliv má trailer tempo, baví, dobře pracuje s hudbou a evidentně ho vyráběl někdo, kdo tuší, jak se tyhle věci mají dělat, Lichožrouti pořád vypadají tak trochu druholigově. Je to o dost hezčí než Kozí příběh, i díky svérázné stylizaci, ale pořád je to hoooodně daleko za tím, co jsme zvyklí vídat v kinech. Samozřejmě neočekávám, že malý český animák bude moci konkurovat Pixaru nebo Sony, nedovedu si však moc představit, že děti, které neznají Lichožrouty z knížek, je budou chtít vidět víc než třeba Hledá se Dory. Ale to je problém, které bude muset řešit někdo jiný. Oproti předchozí upoutávce má tahle tempo, ksicht i pár povedených vtipů a působí na mě jako něco, co by mi vlastně nevadilo vidět. 

Lichožrouti: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Idea je hezká. Po všech stránkách. Natočit animák ze současné Prahy, kde řádí skřitci lichožrouti, co berou liché ponožky a pobíhají zákoutími, co evokují třeba Spláchnutého od Aardmanů, to nezní marně. Stejně tak se odpíchnout od úspěšných knížek a najmout si protřelé herecké hvězdy, jejichž jedna promluva pohladí po ušiskách víc než kterýkoliv nový večerníček.... no jo, jenže samotné animované podání příliš vábné není, technická stránka podle ukázek vůbec neobstojí v konkurenci a celé to vypadá hrozně nuzně a nelákavě, skoro jako Kozí příběh. Nedokážu si představit rodinku, která to pětikilo narve do vstupenek za tenhle pokus místo toho, aby si bez problémů užila Nema, Mazlíčky nebo třeba i ty chystané Trolly.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace