Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Late Night | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.06.2019
CZ premiéra: nestanovena
režie: Nisha Ganatra
hrají: Emma Thompson, Amy Ryan, John Lithgow, Mindy Kaling, Hugh Dany

Late Night: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tak nevím, jestli by mě zrovna takováhle upoutávka dostala do kina. Late Night už v Americe mělo premiéru, kritici jsou nadšení, ale diváci se moc nehrnou, takže co s tím? Klasika. Sestříhá se nová upoutávka a ta se totálně narve nadšenými výkřiky z recenzí, tentokrát jdou ovšem tvůrci ještě o kousek dál a vedle žurnalistů vás o nutnosti návštěvy kina budou přesvědčovat i vysmáté padesátileté divačky. Budiž, tohle by mi vlastně extra nevadilo. Ale fakt, že v traileru nevidím moc vyloženě vtipných momentů a že to celé působí jako variace na Ďábel nosí Pradu přesunutá do televizního prostředí, už je trochu potíž. Stejně jako fakt, že se tu stříhá víc než v akčním filmu a vlastně se na to dost blbě kouká. Věřím, že Late Night může být dobrý film. Tahle upoutávka to však úplně neprodává.  

Late Night: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak trochu udělej si sám. Předpokládám, že tenhle film vznikl i díky úspěchu Pěkně blbě, kde pakistánský stand-up komik Kumail Nanjiani chytře i se srdíčkem popisoval radosti a strasti pakistánského stand-up komika. Teď nám tu zas ženská režisérka líčí útrapy žen v showbyznysu, tuplem pak těch odkvétajících a ne bílých. Zavání to politicky korektní notou, ale Late Night si bude s těmito tématy zjevně sebereflexivně hrát, takže Mirce Spáčilový by tentokrát tlak stoupat nemusel. Otázka je, jestli film bude opravdu dost vtipný, aby přebil trochu nuznější produkční kontext a nemilý, leč neodvratný fakt, že filmy s ženštinami typu Emmy Thompson v hlavní roli se příliš netočí ne proto, že by mocní bílí muži tolik nenáviděli ženy, ale spíš kvůli tomu, že se na ně prostě a jednoduše masově nechodí. Jo, větřím tu předprázdninový kasovní propadáček...

Late Night: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Před patnácti lety mě americké talkshow naučily anglicky a na film z pera Mindy Kaling jsem se hodně těšil. To už moc neplatí, protože jsem se místo pohledu za oponu amerického fenoménu, který tvoří hlavní bod večerního programu největších televizních stanic, dočkal jen parafráze na Ďábla nosícího Pradu s nevýraznou Emmou Thompson a zoufale nefungujícími fórky. Přitom má téma naprosto neskutečný potenciál a dovedu si představit, že v rukách schopnějších tvůrců by z toho byla parádní dramedie. Tohle je však nevýrazné nic, které fanoušky Lettermana, Fergusona, Conana a spol. akorát naštve. Škoda.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace