Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Lamborghini | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.11.2022
CZ premiéra: 18.11.2022
režie: Bobby Moresco
hrají: Frank Grillo, Gabriel Byrne, Mira Sorvino, Eliana Jones, Giorgio Cantarini

Lamborghini: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to prostě béčko. A docela mě zaráží, že to nedokáže zakrýt alespoň v tom traileru - že je materiál nasnímán o level hůř než u konkurence. Jasně, ta byla extra hvězdná, ať už do ní budeme řadit Mangoldovo Ford vs. Ferrari nebo právě kutěný životopis Enzo od Michaela Manna (já tady vidím ale i příbuznost třeba se Scottovým Guccim). Tohle vypadá audiovizuálně i výpravou o několik řádů levněji, pokud to ale přijmeme jako fakt a neměnnou skutečnost, jeví se ukázka skrz naskrz průměrně. A poměrně neškodně. Frank Grillo určitě není herecky úžasný materiál a produkčním podáním nespadne tenhle film mezi hollywoodskou elitu, to ale neznamená, že by výsledné vyprávění nemohlo být na streamu snesitelně fajn, zvlášť pro petrolheady.

Lamborghini: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Frank Grillo v biografii zakladatele Lamborghini? Ne, nemyslím si, že jsem někdy viděl šílenější filmový nápad, který se navíc někdo opravdu odvážil proměnit v realitu. Jestli jste ale viděli víc jak deset vteřin ukázky, asi vám je jasné, že tenhle céčkový film bude mít daleko větší problémy, než je snaživý, ale ne moc přesvědčivý Grillo s funny přízvukem. Zatímco na auta i ženy se zde totiž kouká pěkně, ten zbytek působí jako levná vykrádačka Ford vs. Ferrari s příměsí vlastních nápadů a motivů, které ale působí stylem, že italský automobilový průmysl byl v podstatě dva kluci, co si vzájemně šlapali na bábovičky z písku. Vypadá to odfláknutě až amatérsky, všichni jedou doslova na půl plynu, a neumětelsky sestříhaný trailer tak podle mě vše jen podtrhuje. Tomuhle bych se raději vyhnul velkým obloukem.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace