V KOSTCE
Bavilo vás to minule? Bude vás to nejspíš bavit i teď. Třetí Ladíme sází na jistotu a opět kombinuje písničky, efektní koncertní scény, lehce trhlý humor a trošku divnou partu hrdinek. A docela to šlape. Na experimenty a velké ambice nebyl prostor, ale počítám, že o něco podobného cílovka vlastně ani nestojí.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Belly potřetí, naposledy a v Evropě.
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje

