Kurýr: Restart | The Transporter Refueled | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 04.09.2015
CZ premiéra: 03.09.2015
režie: Camille Delamarre
hrají: Ed Skrein, Gabriella Wright, Ray Stevenson, Loan Chabanol, Radivoje Bukvic

Kurýr: Restart: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

A mě to začíná docela bavit. Jasně, Statham je pryč a nejspíš to fanoušky i tvůrce téhle série bude docela bolet, musíme se s tím však naučit žít. Ed Skrein pořád nevypadá jako ideální náhrada, ale na druhou stranu si vybojoval roli hlavního záporáka v Deadpoolovi, takže na něm nakonec možná něco bude. Nejnovější upoutávka naštěstí nestojí úplně na něm, ale ukazuje, že režisér má pár nápadů, které by fandy akčních béček mohly v kině pobavit. Blbnutí s hydranty a šuplíky, proskakování okýnkem teréňáku, úvodní bitka... všechno to vypadá správně kurýrovsky přestřeleně a zábavně. V minutové upoutávce navíc není moc místa na mluvení, takže Skrein se pokusí párkrát zahlásit a pak už to jsou jen bitky a honičky. A i díky tomu začínám mít poprvé pocit, že by to v kině vlastně mohlo být celkem OK.  

Kurýr: Restart: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Frank Martin, miminkovská verze. Ne, nemůžu si pomoct. Servírovaný materiál vypadá víc než slušně. V některých momentech snad rovnou parádně... Ale když se to pospojuje všechno dohromady, nějak to prostě nefunguje. A my víme proč. Jason Statham možná není nejlepší herec světa a pravděpodobně nedostane kulturní vyznamenání od francouzského prezidenta, ale Frankem Martinem se prostě jednou provždy stal. Takže když ho nahradí hezoun, co když promluví, tak působí jako přiteplené ňuně, můžou vám začít cukat koutky. Je to velká škoda, protože akční řemeslo vůkol vypadá rozhodně líp než třeba u trojky Kurýra.

Kurýr: Restart: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Taková levnější verze Jamese Bonda se vrací! Pardon, je to vlastně návrat Kurýra. Tenhle chlapík má totiž ostřejší lokty a nemůže se pochlubit super hi-tech vychytávkami (jen třeba autem, co samo zmlátí pár lidí a umí se nechat odbavit do letadla), jimiž by se měli anihilovat padouši, co chtějí zničit celý svět (stačí půlka). Dřív se ale mohl chlubit aspoň muskulaturou, pleškou a charismatem Jasona Stathama. A to už nemá. Ano, nejlíp si sílu původních castingových voleb uvědomíte při pohledu na nové vyvolené - a ten nový playboy bohužel má asi tolik osobního kouzla jako čerstvý Hitman. Z akce pak dostáváme jen tuctové výjevy, takže se zdá, že producenti trilogie 96 hodin (neboj se pojmenovat napřímo, Lucu Bessone) jedou poněkud na volnoběh a dvojku zrestartovaného Kurýra snad ani nechtějí. Takhle nějak jsem si zkrátka představoval lacinější televizní verzi. Zívačka.

 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace