Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Krycí jméno U.N.C.L.E. | The Man from U.N.C.L.E. | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 14.08.2015
CZ premiéra: 20.08.2015
režie: Guy Ritchie
hrají: Henry Cavill, Armie Hammer, Hugh Grant, Jared Harris, Elizabeth Debicki

Krycí jméno U.N.C.L.E.: Pětiminutový Comic-Con Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Henry Cavill na tenhle víkend asi jen tak nezapomene. Větší promo totiž už nejspíš nikdy nezažije. Upoutávka na Batman V Superman rozbila hemžení kolem Comic-Conu, ke čtyřminutové comicsové jízdě se ale připojuje i tučný pětiminutový macek s visačkou U.N.C.L.E., který v zásadě nemá slabých míst. Možná ovšem svojí povahou naznačuje, že zádrhel bude v tápání studia, jak přesně tuhle špiónskou jízdu prodat - a  nejsem si jistý, jestli zrovna propálení tolika záběrů, byť epesních, třeba i s parádním řáděním v buginách, jestli je zrovinka tohle správná cesta. Ritchieho retro se možná příliš snadno zbavuje tajemství, uvolněný klip je ale peckoidní.

Krycí jméno U.N.C.L.E.: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A já se hodně těším, i když mi nový trailer rodidla nevyrval. Bondovských variací totiž není nikdy dost. A i když Guy Ritchie během akce podivně experimentuje s digitálními kamerami a malým zrnem, servíruje se nám v dvouminutovém videu rozhodně spousta adrenalinových momentů a potenciálně velmi poutavé akce. Ritchie má cit pro stylovost, hraje si s kostýmy a celkově starosvětskou filmovou řečí, přitom se nebojí využívat digitálních efektů a chodit co do atraktivity takříkajíc over-the-top. V téhle upoutávce to poznáte hlavně během střehlavých akčních koláží, které za sebe sekají spoustu pekelně lákavých výjevů (a hlášek mentorského Hugha Granta) a dotvářejí tak výborné dojmy z bondovské pocty, která to umí se špičkováním chlápků, sexy ženštinami i adrenalinovými skopičinami. Zvědavost je nemalá.

 

Krycí jméno U.N.C.L.E.: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Líbí, líbí, líbí! Tenhle rok asi bude patřit Bondovi. Na podzim přispěchá Spectre, ale než se tak stane, dočkáme se hned dvou bondovských variací. U.N.C.L.E. má štěstí, že je retro, takže nebude vystavěn úplně přímému srovnávání s peckou jménem Kingsman, je nicméně úsměvné, že Guyi Ritchiemu bude takhle na dálku zatápět zrovna producent, který ho stvořil, Matthew Vaughn. Uživit se nicméně můžou obě pocty, protože i U.N.C.L.E. vyznívá velmi úsměvně, zábavně a svěže, jako audiovizuálně jiskrné retro - přál bych mu jen trochu charismatičtějšího herce, protože Cavill sice vizáží do látky ideálně zapadne, ty suché větičky odsypává s přehledem, ale... Craig ani Firth to prostě není. Souhra dalších fešáků a krasotinek, hnaná několika výbornými gagy, je nicméně sakramentsky slibná.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace