Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Krvavý potok | Town Creek | 2008
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Joel Schumacher
hrají: Dominic Purcell, Henry Cavill, Emma Booth, Michael Fassbender, Shea Whigham

Krvavý potok: DVD


ikona
Mr. Hlad
 

Člověk už se nemůže spolehnout na nic. Ještě nedávno platilo pravidlo, že čím méně peněz a méně očekávání bylo vloženo do filmu Joela Schumachera, tím byl lepší. Dnes už to není pravda. Krvavý potok totiž moc peněz nestál, nic moc se od něho nečekalo, a přesto je blábol hodný Uweho Bolla.

A přitom mohlo jít o zábavný béčkový horůrek. Hlavním hrdinou je mladý záchranář Evan Marshall, jenž se snaží postarat o rodinu, protože jeho bratr před nějakou dobou beze stopy zmizel. Jednoho dne se ale Victor vrací. Špinavý, zarostlý a pekelně naštvaný. Vezme bratra, pušky a vyráží k osamělému statku, kde se podle všeho děje něco divného a zatraceně nebezpečného. Brzy Evan zjišťuje, že se ocitl uprostřed boje s lidmi, na něž stárnutí nemá vliv a především s jedním hodně pošahaným náckem, který se už přes sedmdesát let schovává uprostřed Ameriky, pije krev lidem, čímž si udržuje mládí, má tři obličeje a snaží se, aby mu uprostřed čela vyrostlo třetí oko. Ano, je to hloupé jako máloco.

Krvavý potok má hned několik zásadních problémů, kvůli nimž je poměrně obtížné se u filmu bavit. Nejdůležitější je ale asi ten, že Joel Schumacher nezná míru. Bez nějakého řádu sem hází nacisty, vyrovnávání se s válkou v Iráku, zombie koně a postavy, které evidentně prošly rukou někoho, jehož zálibou je provádění lobotomie. Takové množství nesmyslů a blbců v jednom filmu totiž jen tak neuvidíte a ačkoliv by člověk u béčka neměl přemýšlet o logice, v tomhle případě může divák dostat oprávněný pocit, že si z něho režisér dělá legraci. Dominic Purcell navíc opět potvrzuje, že hrát jednoduše neumí a vizuálně také není moc o co stát. Nebýt sympatického Michaela Fassbendera, jehož obličej ale zmizí z filmu přibližně po deseti minutách, několika opravdu vtipně špatných scén (kůň požírající člověka a podobně) a faktu, že Batman a Robin je přeci jenom ještě o něco horší, žádal bych pro Joela Schumachera zákaz vstupu do Hollywoodu. Takhle je to jen důtka.

Zvuk: DD 5.1 - česky, anglicky
Titulky: české...
Datum vydání: 25 .1. 2010
Cena:  399,-

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace