Pokud existuje skupina céčkových filmů, tak tohle je ještě o stupeň níže ... nic dementnějšího jsem už dlouho neviděl:-) Nefungují emoce, příběh psal nějaký geroj ve škole jako sloh a peněz do efektů je vlastně jen škoda.
|
reagovat
|

). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině