popik
Musim to sem napsat. Ano tohle je starej dobrej Guy jak ho zname a mame radi. Uz dlouhou dobu jsem tak stylovej film nevidel. JE TO BOZI! Posledni scena mluvi sama za sebe: "Dej si na me bacha, protoze ted budu jako ty strycku......ted......budu pravy RocknRolla"
|
reagovat
|






Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.
