Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kit Kittredge: Odvážná novinářka | Kit Kittredge: An American Girl | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 02.07.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Patricia Rozema
hrají: Abigail Breslin, Joan Cusack, Stanley Tucci, Chris O´Donnel, Julia Ormond

Kit Kittredge: Odvážná novinářka: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

„Jak na nový rok, tak po celý rok“ v tomhle případě snad platit nebude. Ani jako absolvent žurnalistiky totiž nemám pochopení pro investigativní reportérku s roztomilou tváří Abigail Breslin, která si to v hallmarkovských barvách rozdá s těmi nejlepšími americkými novináři. Zažije úchvatné dobrodružství a ještě u toho stihne všechno důležité nafotit a napsat. Ano, přesně takovéhle dívčiny většina z nás nenáviděla a o přestávkách mezi hodinami jim tetovala na čelo slova jako „šprt“ nebo „teplouška“ (inu, třetí třída ...). V centrále HBO ale mají hodné dívenky zjevně moc a moc rádi, proto má Kit Kittredge dovoleno vydat se do kin během nejlukrativnějšího víkendu roku: Během Dne nezávislosti! Smithův Hancock se ale zatím nemá čeho bát. Ani rodiče nejmenších dětí totiž nemůžou být tak zblblé, aby sterilní povídačku o vykutálené holčičce zařadili výš než na úroveň historek s Alex Mackovou a Nancy Drew. Pro nás se tu alespoň rýsuje guilty pleasure s parametry kultovního Sovího houkání, čítající jak adrenalinové automobilové bouračky, tak peprnou mluvu (povzdech „Holy cow!“ si musím zapamatovat). Snad to vyjde.

Kit Kittredge: Odvážná novinářka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Tohle by nenalákalo ani pedofila v říji. První a poslední, co mě při sledování teaseru na Kit Kittredge napadlo. Ukázka, jejíž vrchol spočívá v průletu psacího stroje scénou za rytmu "Pojďme bok po boku zpívat" totiž nemůže být normální. Nevěřím, že by to nalákalo ty malé holčičky, které jsou asi (určitě) jediný potenciální divák, natož rodiče, kteří za to ještě budou muset platit. Na teasery bez záběrů z filmu jsme poslední dobou zvyklí, ale aby nám při jejich sledování kolem hlavy létaly květináče a voice-over nás lákal na vůbec první adaptaci panenkovské série ... uf, na to už zvyklí nejsme. Minutovka, při níž budete mít pocit, jako by vás někdo chtěl dostat na Kapitána Ameriku v sukni, je sice zamýšlena jen jako informační šot, ve výsledku to ale vypadá spíš jako upozornění, čemu se v budoucnu vyhnout. Zvlášť, když je tvůrčí tým za tímhle filmem tak zoufalý, že vytahuje esa typu "Bude to produkovat Julia Roberts" (nebo se pod to minimálně podepíše), "Hraje v tom capart s nominací na Oscara", "Píše to ten cvok, co vyplivl první Chronicles of Narnia" a přitom zapomíná na skvělé herecké obsazení, které by asi mezi těmi kýčovitými obrazy neznělo dost zvučně. (PS: Už vím, co mi to připomíná: Windowsácky spořič obrazovky!)

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace