Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jumanji: Vítejte v džungli! | Jumanji: Welcome to the Jungle | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.12.2017
CZ premiéra: 21.12.2017
režie: Jake Kasdan
hrají: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Nick Jonas

Jumanji: Vítejte v džungli!: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Docela střihače lituju, že musí na začátku ukázat deskovku, která s filmem očividně moc nesouvisí, a pak ještě prodat celou proměnu čtyř postav. Trailery nového Jumanji tím totiž přicházejí o tempo a hrozně dlouho trvá, než se probijí k akčním kolážím. Když ale konečně přijdou, je to... fajn? Nechci samozřejmě tvrdit, že nejde o další ze zbytečných sequelů. V rámci rodinných ptákovin je ale "Jumanji 2" v pohodě schůdné a má alespoň výměnu facek, která je vytěžená na maximum. Prostě mám pocit, že bych to v televizi neodmítnul. Upřímně tedy doufám, že Rocka nerozemelou Star Wars, od nichž ho bude dělit pouhých 7 dní.

Jumanji: Vítejte v džungli!: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Mezinárodní trailer sází na stejný úvod a hudbu, jinak tu ale najdete kupu nových scén a fórů. Kdekdo si zase znuděně posteskne, že Jumanji pokračování vážně nepotřebovalo (jo, je to potvrzená dvojka). Já ale musím říct, že mě ten videoherní koncept docela baví, a když se celý film smrskne do minutové akční koláže, napadá mě jen slovní spojení "a proč sakra ne?" Je mi samozřejmě jasné, že z toho nejspíš vyleze generická blbina s minimem dobrých gagů. Dokud ale recenzenti nepotvrdí, že Jake Kasdan natočil další ptákovinu z ranku Sex Tape, budu opatrně doufat ve fajnový svátečný biják. Minimálně Rock by tu rozhodně zklamat nemusel!

Jumanji: Vítejte v džungli!: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jack Black, The Rock, Kevin Hart a jakási sexy buchta vás chtějí donutit zapomenout na dávnou trikovou rodinnou jízdu s nebožtíkem Robinem Williamsem. A celkem se jim to daří. Překlopení do videoherního světa napovídá, že ze značky zůstal jen název, zbytek je úplně odlišný - snad jen strašák, že když nedohraješ, půjdeš do věčných lovišť, mohl zůstat stejný. Nová verze Jumanji je ale jednoznačně dravější, uvolněnější, adrenalinovější i akčnější, což sympaticky podtrhuje ostrá dramaturgie traileru. Na druhou stranu dojem jisté lacinosti ve stylu Fraserových Cest úplně nezaplaší. Fakt nevím, jestli to bude hit. A vlastně ani nevím, jestli to musím vidět. Vím jen, že to je doopravdy reboot se vším všudy.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace