Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ježek Sonic 2 | Sonic the Hedgehog 2 | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.04.2022
CZ premiéra: 31.03.2022
režie: Jeff Fowler
hrají: Tika Sumpter, Jim Carrey, Ben Schwartz, Idris Elba, James Marsden

Ježek Sonic 2: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Sonicův vývoj je vlastně docela fascinující. Po trailerech na jedničku se jeho vizáži všichni smáli, nikdo mu moc nevěřil a videoherní hrdina musel dostat zcela jiný kabátek, jenž mu později pomohl ke kasovnímu úspěchu a statutu sympatické dětské blbiny. A dvojka zprvu vysmivaného hrdiny už se může pochlubit až nečekaně epickým měřítkem, který se může měřit i s těmi nejtrikovějšími hollywoodskými fláky. Paramount zkrátka sypal peníze ve velkém a je to vidět na každém záběru i pořádně našlapaném traileru, jenž splňuje veškerá blockbusterová měřítka a je svižnou podívanou od začátku do konce. Ano, ve výsledku to bude pořád spíše rodinná blbina a některé gagy jsou přeci pro prcky. Způsob, s jako vervou a tvůrčím sebevědomím do nás tvůrci modrého ježuru sypou, je ovšem hodně sympatický. Poslední upoutávka se zkrátka povedla v podstatě stejně jako celá kampaň a něco mi říká, že právě Sonic by klidně mohl tím vyvoleným, který dotáhne dětské diváky zase ve velkém do kin.

Ježek Sonic 2: 2 Super Bowl Spoty


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

První Sonic byl celkem příjemným překvapením a od dvojky vlastně čekáme, že i z ní se vyklube fajn rodinná akční komedie s pár hláškami, ze řetězu urvaným Jimem Carreym a sympatickým modrým rychloježkem v hlavní roli. A Super bowl upoutávka potvrzuje, že by to tak mohlo být. Nic moc nového tu nedostaneme. Že se vedle Sonica objeví i Knuckles a Tails, už víme nějakou dobu, ale pár nových záběrů tu je, honičky dvou nejrychlejších hrdinů široko daleko vypadají docela dobře a Sonicovi to hláškuje. Carrey si navíc nechal narůst obří knír a postavit ještě víc obřího robota, dostaneme pár nových exotických lokací a… co vlastně víc chtít od sequelu nenáročné rodinné akce? Tady se hraje na jistotu. A já s tím nemám nejmenší problém.  

Ježek Sonic 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

První Sonic byl nakonec docela sympatickou a neurážející blbinou, která dokázala pobavit dětské publikum a zároveň přitom neurazila nostalgické hráče a zbylé dospěláky. A dvojka by si tento status nejspíš chtěla udržet, jen se tu jede na vlnách klasického sequelu. Další Sonicovo dobrodružství je tedy už na první pohled epičtější, trikově vymazlenější, nešetří slušně vypadající akcí a ani dalšími hláškami Jima Carreyho. A navíc do dění efektně přidává další postavy z her v čele s Knucklesem s hlasem Idrisy Elby, jenž modrému ježurovi asi hodně zatopí. Celkem sympatický a svižný úvod kampaně lákající zase milou oddychovku. A to bude v tomhle případě ke spokojenosti asi stačit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace