Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jackass Forever | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.02.2022
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jeff Tremaine
hrají: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Eric André

Jackass Forever: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Přiznám se, v životě jsem neviděl jediný díl Jackass, a pochybuju, že na tom nejnovější film něco změní. Trailer, který v tomhle případě není nějak špatný a vůbec nic proti němu nemám, zkrátka naprosto stačí, abych si udělal obrázek o tom, jak to zhruba funguje. Parta přestárlých dětí (nic proti) vymýšlí nové a nové (a občas čím dál trapnější) způsoby, jak jeden druhému ublížit tak, aby to bolelo, ale ideálně hned nezabilo. A tak vytváří komedii, nebo spíš "komedii". Nerozumím tomu, nic mi to neříká, ale zjevně se najde dost lidí, které něco takového baví sledovat, takže už jen v jejich zájmu doufám, že se snímek nedočká dalšího odkladu, a všichni zúčastnění si následně dají pohov, protože mám pocit, že někteří už jsou na vyhazování se do vzduchu přece jen trochu staří.

Jackass Forever: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Netvrdím, že tenhle biják bude kdovíjak úžasný. Nepropadám Jackassu a logicky mi přijde trochu šílené, že týpci před padesátkou pořád místo psychoterapie a hledání vnitřního klidu volí tuhle sebedestruktivně-narcistní-exhibicionistickou cestu životem. Ale furt si myslím, že tenhle trailer prostě je špičkovou záležitostí a od nostalgického ohlédnutí za prvními díly a akcentování kamarádských pout, suverénně přeskočí k nové várce číčovin páchaných na vlastních tělech i duších. Nelze pochybovat o tom, že i nové kreace budou dostatečně šílené, zábavné i fotogenické, je ale otázkou proč je pořád dokola sledovat, zvlášť když jde zase o životy a zdraví. Pořád si ale myslím, že tahle upoutávka má parádní drive a svému potenciálnímu publiku nabízí příslib dalšího plnokrevného nášupu... a ještě jednou, naposled, se trefuje na komoru.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace