Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Jackass 3 | Jackass 3-D | 2010
csfd  imdb
US premiéra: 15.10.2010
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jeff Tremaine
hrají: Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Ryan Dunn, Chris Pontius

Jackass 3: DVD


ikona
Cival
Distributor tvrdí: Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. V druhé a třetí věci nelže. 

Ahoj. Jmenuju se Johnny Knoxville a vydělal jsem miliony díky tomu, že se chovám jako idiot.

Když jsem se před lety poprvé setkal s partičkou jeho dementních kamarádů, podobně jako zástupci světové inteligence nebo uměnovědní kritikové jsem si byl jist, že konec světa už je sakra blízko. Parta dospělých lidí, kteří se nechají dobrovolně mlátit do koulí, topit ve sračkách a napájet močí? To už se ani nedá mluvit o úpadku… to je prostě za dveřmi apokalypsa, která čeká, až dohraje discoverze Smells Like Teen Spirit, a pak vejde dovnitř.

Jackass tu ale prostě stále je a my i nadále žijeme. Zatím. Dokonale zoufalých parametrů tenhle fenomén tak nabývá až ve chvílích, když se znudění teenageři z velkoměstských sídlišť, rozmazlení relativním blahobytem a neschopní udělat v životě cokoliv smysluplného, začnou realizovat tím, že lížou zem v metru nebo sjíždějí v nákupním vozíku zasněžený svah. A myslí si, že jsou cool stejně jako Johnny Knoxville. Nebo že konečně našli svoje místo na světě. Ne, nejsou ani jedno z toho. Jsou to jen nuly opičící se po těch, kteří si z tohohle šílenství udělali dobrý byznys…

Skok do větráku je bezvýznamnou rozcvičkou a chcaní na hlavu běžnou součástí pracovního dne. Recept na úspěch Johnnyho Knoxvillea a jeho bandy se nemění. Tahoun Jackass má charisma, jeho kolegové nulové zábrany, prezentované kousky pak jednak překračují veškeré myslitelné hranice a zároveň jimi občas probleskne vynalézavost a vtip. Bohužel ve třetím díle – a pravděpodobně finálním – se takových kreativních exhibic moc nenastřádalo. Většina eskapád už variuje scénky dříve viděné a prim v nich hrají nejrůznější tělní tekutiny, prdy, chlupy na zadku nebo rány do rozkroku. A zvracet tak můžou nejen aktéři a kameramani, ale i divák slabší nátury.

Třetí díl trilogie a 3D technologie motivují tyhle magory k tomu, aby řádili v ještě větším měřítku a vymýšleli neskutečné hovadiny (třeba legendární akci s „toitoikou“ musí trumfnout zahovněný bungee jumping). Skok do větráku je bezvýznamnou rozcvičkou a chcaní na hlavu běžnou součástí pracovního dne. Po celou dobu stopáže tak hrají prim scény, u nichž na patře zůstává chuť výkalu. Uff. Některé sekvence ani není v silách normálního člověka popisovat, protože dávivý reflex je až příliš silný. Z tohohle by klávesnice bez újmy neodešla.

 


Přehrajte si trailer
Třetí Jackass je proto filmem pro hardcore fandy téhle bandy, které potěší stejně tak anální bublina jako trhání chlupů ze špekatých těl, a nic moc víc ani k zábavě nepotřebují. Stačí se zase nechat omýt fekáliemi a nevzlykat nad tím, že rošťácky hravé scény jsou jen asi dvě (kozel a variace na fotografii Steva Steigmana u motoru letadla) a opravdu chytře vykoumaná je pouze jedna jediná (hospodská rvačka liliputů rozesměje i napotřetí). Zbytek je festivalem zvratek a výkalů ve, původně ve 3D, prošpikovaný skvělými kaskadérskými výkony a jistotou, že každý normální člověk by u poloviny těch pádů a ran chcípl bolestí. (4/10)

Přestože Jackass 3D byl velkým hitem loňského podzimu a domácí distributoři milují všechno, za co se může zvýšit cena lístku kvůli stereoskopické projekci, film se k nám legálně dostává až na konci května – i na Blu-rayích. K mání je samozřejmě i v rozšířené verzi (ne, radši nechci vidět, jaké „horší“ gagy tam budou k nalezení), plus nepatrná dávka bonusů, jež jsou u každého Jackass o tom samém. Jak se natáčelo, co se použilo a jak se to skrze trailer propagovalo.

Zvuk: Doby Digital 5.1 – anglicky, česky
Titulky: české...
Datum vydání: 25. 5. 2011
Cena: 399,-

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace