Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Já, padouch | Despicable Me | 2010
imdb  kinobox
US premiéra: 09.07.2010
CZ premiéra: 21.10.2010
režie: Pierre Coffin, Chris Renaud, Sergio Pablos
hrají: Steve Carell, Danny McBride, Jason Segel, Will Arnett, Russel Brand

Já, padouch: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Konečně. Po čtyřech trailerech se nám pletichy padoucha Gru představují v celé své kráse, abychom si mohli udělat obrázek, jestli na ně vlastně někdo chce jít do kina. To je, milé děti, ta dobrá zpráva. Ta špatná je, že jestli byl něčí zájem o tenhle animák doteď na nule, nejspíš se okamžitě propadne do záporných hodnot. Extrémně pomalu odhalovaná zápletka filmu totiž čítá akorát jednu krádež měsíce (koneckonců proč ne) a tři malá děcka, která bude mít náš superzáporák na krku (proboha proč?), minimum nápaditosti je však ještě to menší zlo. Hlavní problém traileru je v tom, že prostě nebaví tak, jak by měl. Jeden slušný fór se Sochou Svobody je na víc než 160 vteřin zatraceně málo, a nic dalšího tu nenajdete. Prudící děti ani technická udělátka nefungují ani omylem tak dobře, jako třeba v Úžasňákových, a člověk spíš skončí s pocitem, že bude muset přežít hodinu a půl provařených blbin jen proto, aby se nakonec mohl projet na horské dráze... ve 3D! Když film o tom, jak se jeden smolař stará o tři caparty, nadává na knížku o zívajících kočkách, koleduje si zkrátka o průšvih, který zřejmě nezachrání ani dabující banda známých komiků. Já, padouch tedy pořád nevypadá jako zábava pro starší deseti let, a v Universalu by se měli začít modlit, aby překvapil podobně jako konkurenční dračí cvičení. Jinak to někoho bude moc bolet.

HD link odkazuje na HD stream od Appleu.

Já, padouch: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Marně vzpomínám, jestli měl nějaký film z poslední doby delší teaserovou kampaň než Já, padouch. Červencový animák to totiž přes nicneříkající minutu a něco zkouší už počtvrté (!), a stále u toho můžete maximálně kroutit hlavou. Po nafukovací pyramidě a představovačce hlavního hrdiny to začínalo vypadat, že se konečně dočkáme pořádného traileru (a třeba i zjistíme, o co ve filmu půjde), ale kdepak. Nastoupili žlutí pidižvíci smějící se pitomostem, a dnes tedy pokračujeme zjištěním, že patří k onomu vychytralému nešikovi. Mrazy očekávající Gru bude zkrátka mít "nezastavitelnou armádu poskoků", která se s ním ráda prochází v tunelu. A to je opravdu všechno? Ano. Někdo v propagačním oddělení Universalu měl buď geniální ideu, kterou teprve pochopíme, nebo (zase) nevěděl kudy kam... Každopádně už je na čase přestat blbnout a přijít s něčím, co lidi přesvědčí k návštěvě kina. Nebo snad budou tvůrcům stačit peníze těch pár filmových fandů, kteří v dnešním teaseru poznají parodii na Tarantinovy Gaunery?

Já, padouch: Teaser 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Někdo má Scrata, někdo má agresivní tučňáky… a někdo věří žlutým „patolízalům“, kteří vypadají jako přerostlé ampulky na prášky. Mají montérky, velká kukadla a… chechtají se. Když slyší legrační zvuk, chechtají se ještě víc. Když slyší legrační zvuk podruhé, chechtají se podruhé. A když slyší legrační zvuk potřetí, chechtají se potřetí a úplně, úplně nejvíc. Nevím, jestli se dá na takovémhle zjištění založit teaser, a nebýt přitom tak trochu za hovado. Tvůrci Despicable Me si ale na teasery zjevně vyšetřili spoustu času a prostoru, a tak to zkouší hned na několik způsobů. Tenhle je rozhodně nejschůdnější a dává možná největší logický smysl ve vztahu k výslednému produktu – dostanete totiž docela legrační postavičky v poměrně zábavné situaci. Na tři hvězdy by to mohlo stačit.

Já, padouch: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Jak bude vypadat největší animovaný padouch roku 2010? Bude divný, tlustý, nepříliš šikovný, přehnaně dětinský a trošičku trapný. Alespoň tak zatím Gru působí. Padoušská obézní postavička z Despicable Me se totiž ani ve své druhé upoutávce nepředvádí jako někdo, na jehož návštěvu bychom se v létě 2010 měli těšit. Fakt, že až podezřele moc připomíná padoucha z legendární počítačové hry No One Lives Forever 2, by nejspíš moc nevadil, avšak absence originálních vtípků už je docela zásadní problém. Mechanické boxerky mlátící nebohého hrdinu/padoucha mezi nohy už mohou připadat vtipné snad jen lidem, kteří se baví u Hádej, kdo jsem, ovládání klávesnice řití také nepatří mezi nejchytřejší a nejvtipnější momenty letošní trailerové sezóny a stylizace postaviček působí možná až příliš přehnaně. Druhá upoutávka na Despicable Me zkrátka není přesně to, co si člověk vybaví u pojmu „trailer na potenciální animovaný hit.“ Film o největším padouchovi všech dob by rozhodně mohl být zábavný, ale tvůrci by měli přijít velmi rychle s něčím, co člověka donutí tuhle nepříliš povedenou upoutávku vytěsnit z hlavy

Níže odkaz na streamované HD.

Já, padouch: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Opovrženíhodné já není hodné opovržení. Už pro ten námět, který je v kraji tančících zvířátek, dojemných rodinných dobrodružství a odvarů z odvarů velmi neotřelý. Povídá totiž o záporákovi jako z bondovky. Zvládl to, co se nepovedlo Devastotorovi: Egypťany zbavil jejich národního pokladu, pyramid v Gíze. Teď na jejich místě stojí jen nafukovací nápodoba a svět začíná panikařit. Dá se vůbec před tímhle zlořádem ubránit i Eiffelovka, Velká činská zeď nebo Pražský hrad? Asi ne, a tak hrozí nejhorší... a padouch s adekvátně padoušským profilem obličeje se v závětří nenápadně chichotá. Než uslyšíte jeho muhehe, uběhnou dvě minuty. Otvírá je výjev jak z další biblické animované verbovačky. Naštěstí chlapíka v turbanu brzy málem přejede autobus plný amerických turistů (asi posté se v nějakém traileru rozezní Sweet Home Alabama) a překlikne se do nového, o poznání hranatějšího a rychlejšího módu. A i když teaser přímo neoslní, jistou svěžest mu odpárat nelze.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace