Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Já, padouch 3 | Despicable Me 3 | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 29.06.2017
CZ premiéra: 29.06.2017
režie: Kyle Balda, Pierre Coffin
hrají: Steve Carrell, Kristen Wig, Trey Parker

Já, padouch 3: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nikdy by mě nenapadlo míchat Eminema s mimoni, ale miliardová značka holt unese cokoliv, takže tu máme mix rapperské legendy a žlutých otravů, kteří tentokrát trsají ve vězení. Nechci téhle sérii upírat, že se obdivuhodně drží v první animákové lize (přinejmenším po finanční stránce) a že je vlastně neškodnou (skoro)bondovskou parodií. Já už jsem ale z mimoňů strašně unavený a tady prostě není nic, čím by mě alespoň na vteřinu pobavili. Jistě, nejsem cílovka a tak dále a tak dále. Dávám tedy kontumační dvě hvězdy a doufám, že už si dáme Rimsyho recenze a zase bude na pár let klid.

Já, padouch 3: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Na MovieZone jsme u mimoňů dávno v rozpoložení "akceptujeme jejich existenci a doufáme, že bude mít Rimsy čas na novinářskou". I když žluté pidižvíky miluje spousta lidí, nám prostě dlouhodobě nic neříkají a už ani nemáme potřebu je hlasitě nenávidět. Prostě jen proplouváme kolem trailerů a doufáme, že budou rozestupy mezi filmy co nejdelší, a že nebude tak často padat miliarda, aby ušetřil čas i chudák TedGeorge. Jo málem bych zapomněl - nahoře vám běží nový trailer Já, padouch 3, ve kterém Gru zjistí, že má padoušského bratra jménem Dru. No... a to je všechno, nashle u finální upoutávky, v níž se vám snad vyzpovídá Cival.

Já, padouch 3: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Nebýt toho tragicky trapného závěru, tak jdu snad na 4 hvězdičky! Tvůrci do toho totiž šlápli a trailer pojali jako vtipnou parafrázi na bondovské Tučňáky z Madagaskaru. Chvílemi mi to dokonce připomínalo Úžasňákovi, a to už je co říct. Neříkám, že budu v červnu sprintovat do kina, ale když se člověk podívá na kolem běžící upoutávky na ostudné „Zpívej“, tak musí popisovaný trailer docenit. Opravdu velká škoda závěru, který znovu odbočil k dementním Mimoňům a stopnul nadějnou akci. Doufejme, že styčných prvků s již zmiňovanými Tučňáky z Madagaskaru zůstane do kina co nejvíc.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace