Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ip Man 3 | 2015
csfd  imdb
US premiéra: 22.01.2016
CZ premiéra: nestanovena
režie: Wilson Yip
hrají: Donnie Yen, Lynn Hung, Mike Tyson, Jin Zhang, Ka-Yan Leung, Kent Cheng

Ip Man 3: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Luxusně! Jestli tohle klapne, tak dostaneme jednu z nejlepších akčních trilogií všech dob. Protože první Ip Man je už živoucí klasika, druhý taky potěšil a třetí vypadá epesně. Navíc to tvůrci našponovali i po stránce marketingové a s přispěním Mikea Tysona se chystají udělat trochu větší brajgl i na americkém území. A já jim to žeru, protože Yuen Woo Ping, Wilson Yip i Donnie Yen ani (trochu méně náročnému) zámořskému publiku odfláknutý odvar snad nepředhodí. Trailer je naprosto přesvědčivý a láká na spoustu akčních scén, které znovu nepůsobí monotónně nebo zaměnitelně. Takže očekávání jsou fakt veliká.

 

Ip Man 3: US Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Americký teaser je jiná liga. Oni si s tím prostě umějí vyhrát. A rozhodně chtějí využít skutečnosti, že do mlátící ságy dorazil i Mike Tyson, obrovský černý hrubián, co se dobře vyjme ve spotech i na plaakátech, a přitom umožní zpestřit maratón bitek. Ten by měk být stejně promakaný jako v předchozích případech - teaser vás navnadí na hned několik luxusních seancí, typově i lokalitou zjevně chytře odlišených, takže ochutnáte i duel dvou rozdílných stylů, arénovku i bitku upomínající k Fist of Legend i Chowovým zběsilostem. Všechno to má vynikající timing a naprosto elegantně se vyhýbá asijským slůvkům, takže očekávání vykopává ještě o level výš.

 

Ip Man 3: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Ono se to fakt točí? Takhle se mne ptalo v posledních dvou měsících hned několik lidí. Ano, Donnie se nechal přemluvit, aby si Yip Mana zahrál ještě jednou, komplet s Brucem Lee a titulem "můj poslední velký kung-fu film", ale narychlo spíchnutá ukázka toho zatím moc neprozrazuje, jen oněm nevěřícím Tomášům dokazuje, že film skutečně existuje - momentálně je v postprodukci, ale Donnie si zjevně chce nechat trumfy do zásoby, a tak se zatím prsí jen účastí Mikea Tysona. Není to jen prvoplánový product placement. Souboje s americkými bojovníky - převážně boxery - byly v tehdejší Číně poměrně populární, takže sem Tyson docela zapadne. Otázka ovšem je, jestli ten zápas proti Donniemu přesvědčivě udýchá. My si každopádně jdeme koupit lístky do první řady hned za provazy.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace