Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Interstellar | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.11.2014
CZ premiéra: 06.11.2014
režie: Christopher Nolan
hrají: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain, Casey Affleck

Interstellar: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Pořád mě hrozně baví se na to koukat a do kina se těším čím dál víc. Nový trailer, ačkoliv pořád spíš jen naznačuje, co bude výprava na neznámou planetu zač, tentokrát láká spíš přes obrázky z vesmíru než rodinné drama. O tom, co se děje na Zemi, se tu spíš mluví, prim hrají dech beroucí záběry na planety a nekonečný vesmír. A kouká se na to krásně. Spolu s nevtíravou ale přesto efektní a hrdinskou hudbou to šlape dokonale a pocit, že Nolan kutí něco, co by se mohlo zařadit mezi přemýšlivější sci-fi klasiky, je čím dál tím silnější. Z toho, co zatím vidíme, reálně hrozí, že v IMAXu se půlka lidí podělá nadšením. Budu mezi nimi.

Interstellar: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nááádhera. Už předchozímu traileru bych s odstupem času vtiskl do hodnocení pětikvalt, tentokrát jsem ale oslněn už napoprvé. Tatam je totiž lehké fanboyovské zklamání z toho, že nevidíme adrenalinový sci-fi akčňák, v němž by se dravě proskakovalo napříč červími dírami. I filozofičtější, usedlejší a rozjímavější směr vypadá náramně. Nolan to s atmosférou umí jako málokdo, jeho táhlé výjevy a ten majestátný, byť pozvolný pohyb lidí/předmětů/vesmírných těles uvnitř jednotlivých záběrů prostě působí impozantně. A když do toho Michael Caine notuje o konci světa, bortí se rodiny a naopak se rodí obří odhodlání, pak nelze pochybovat. Jen se modlím, aby už Nolan neprozrazoval nic dalšího z vesmírných dálav a dál vystýlal stopáž momenty z domácích kukuřičných polí - ať se máme na co těšit do kina a až tam nám spadne čelist.

 

Interstellar: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vypadá to báječně. Přestože nás Nolan nemíní ukojit na první dobrou, protože většinu času tráví v polích s kukuřicí, a ne mezi hvězdami, tak jak by si to fanboyové v nás přáli, servírovaný materiál avizuje velmi tučný biják. Nolanovské hvězdy doplňuje Matthew McConaughey, jenž tu sice nepůsobí tak zarputile jako v True Detective nebo v Klubu poslední naděje, na rtech mu ale budete viset od první do poslední vteřiny. S tou blížící se poslední se navíc konečně dostáváme i do vesmíru, vybaveni i mocně osudovým voice-overem o zkáze lidstva, kde se ty táhlé kosmické výjevy nádherně protínají s hudbou z V jako Vendeta. Lahůdková podívaná... Něco mi ale říká, že finální upoutávka k té luxusní atmosféře přidá i kotel popcornové údernosti. 

 

Interstellar: Francouzský trailer


Interstellar: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mimoběžný teaser. Archivní materiál o dobývání vesmíru a o potenciálu lidského rodu vůbec, je podbarven bezmála buditelským proslovem Matthewa McConaugheyho. Výsledkem je vzletná a jaksepatří působivá montážní sekvence, do které sice zabrousí auto, obličej hlavního hrdiny a krásný záběr na loď letící ke hvězdám, ale pranic konkrétního se z ní nedozvíte. Ale vlastně ani náznakového: Pokud tedy nejste filmový fanda a nevíte, že se bratři Nolanové chopili sci-fi látky o vesmírném cestování skrze červí díry, nebudete tušit, která bije. Takový tah je odvážný a svým způsobem originální, Nolan si jej o všem ve své pozici může dovolit... a funguje to u něj.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace